Zdrowie i życie dla ciężko chorych dzieci

Polecamy lekarzy, zdrowe przepisy, najlepsze diety pudełkowe, witaminy. Podpowiadamy, jak zadbać o zdrowie.
Awatar użytkownika
Derola
Posty: 30
Rejestracja: 23 maja 2019, 14:19

Zdrowie i życie dla ciężko chorych dzieci

Post autor: Derola »

Muszę z Wami się podzielić pewną informacją. Przeglądając niedawno internet, trafiłam na stronę Fundacji Szlachetny Gest https://szlachetnygest.pl/ . Tak bardzo wzruszyły mnie słowa i zdjęcia na niej umieszczone, że muszę się zwrócić z apelem do Was. NIE DAJMY PRZEGRAĆ ŻYCIA CIĘŻKO CHORYM DZIECIOM! Zostańcie, proszę tak jak ja, ich darczyńcami.
Awatar użytkownika
oliwcia
Posty: 45
Rejestracja: 08 maja 2019, 15:22

Re: Zdrowie i życie dla ciężko chorych dzieci

Post autor: oliwcia »

Tyle się teraz słyszy o dzieciach które ciężko chorują bądź przez nieuwagę dorosłych uległy ciężkiemu poparzeniu. Tak było w przypadku mojego chrześniaka wystarczyła chwila nieuwagi i mały poparzył sobie całe ciałko wrzątkiem. Mimo szybkiej pomocy niezbędny będzie przeszczep skóry. i skąd wziąć takie pieniądze i tu przyszła z pomocą Fundacja Szlachetny Gest http://szlachetnygest.pl/ która nie tylko pomogła w zbiórce na operację ale i na leki oraz opatrunki dzięki którym chrześniak tak nie cierpiał
Awatar użytkownika
Arkadiusz1
Posty: 123
Rejestracja: 22 paź 2019, 9:52

Re: Zdrowie i życie dla ciężko chorych dzieci

Post autor: Arkadiusz1 »

To nigdy nie jest prostą rzeczą. Na pewno warto zawsze być pod opieką dobrego lekarza, który pokieruje Was w kolejnych krokach. Jak dla mnie, warto też od razu zapoznać się z taką apteką jak https://www.apteka-leki.pl/ bo może dać Wam to spore oszczędności. Sami się o tym przekonajcie.
ODPOWIEDZ