zalety stawiania baniek

Polecamy lekarzy, zdrowe przepisy, najlepsze diety pudełkowe, witaminy. Podpowiadamy, jak zadbać o zdrowie.
Awatar użytkownika
Milobad
Posty: 1
Rejestracja: 13 lip 2023, 2:00

zalety stawiania baniek

Post autor: Milobad »

Witam forumowicze, jak się macie? Słuchajcie, potrzebne mi od was informacje na temat stawiania baniek. Wiem, że to metoda na leczenie przeziębienia na przykład, bo o tym już każdy chyba słyszał. Co możecie powiedzieć mi o tym więcej? Planuję się wybrać z uwagi na moje problemy zdrowotne, ale chcę mieć pewność, że warto. Opowiedzcie o swoich doświadczeniach ;)
weronika9839

Re: zalety stawiania baniek

Post autor: weronika9839 »

Właśnie nie ukrywam, że coś takiego mnie od jakiegoś czasu zastanawia, ale obawiam, że coś takiego boli, ale chętnie dowiem się jakie są Wasze odczucia.

__
Zbiornik BUFOROWY PSS
ami8933

Re: zalety stawiania baniek

Post autor: ami8933 »

Zastanawiam się właśnie, czy coś takiego jest odpowiednie i czy warto takie bańki stawiać, czy macie w tym temacie jakieś konkretne opinie?

__
Gabinet masażu w Bydgoszczy
majka898

Re: zalety stawiania baniek

Post autor: majka898 »

Widzę, że właśnie calkiem sporo osób decyduje się na takie zabiegi, a mnie zastanawia ich skuteczność. Czy możecie coś więcej w tym temacie mi powiedzieć?

__
szafki łazienkowe nowoczesne
ai8988

Re: zalety stawiania baniek

Post autor: ai8988 »

Widzę właśnie, że całkiem sporo osób na te bańki się decyduje, więc mam wrażenie, że to ciekawa propozycja, jesli chcemy poprawić swoje zdrowie.

__
zarządzanie budynkiem
weri90900

Re: zalety stawiania baniek

Post autor: weri90900 »

Widzę, że ostatnio coraz częściej wiele osób stawia bański, ale ja akurat do tej metody nie jestem za bardzo przekonana. Może powiecie coś więcej na ten temat?

__
kredki rysunkowe
ODPOWIEDZ