Uzależnienie - detoks

Polecamy lekarzy, zdrowe przepisy, najlepsze diety pudełkowe, witaminy. Podpowiadamy, jak zadbać o zdrowie.
Awatar użytkownika
Karolinq
Posty: 26
Rejestracja: 10 cze 2020, 12:46

Uzależnienie - detoks

Post autor: Karolinq »

Cześć, jak myślicie, czy w przypadku długotrwałego alkoholizmu konieczny jest detoks? Odstawienie alkoholu z dnia na dzień może być niebezpieczne dla organizmu. Czytałam, że można nabawić się Alkoholowego Zespołu Abstynencyjnego. Mój tata pije od lat i w tym roku zgodził się podjąć leczenie. Znalazłam świetny ośrodek Detoks Fenix, który właśnie wprowadza detoks i oczyszczenie całego organizmy z toksyn.
Romka

Re: Uzależnienie - detoks

Post autor: Romka »

Skuteczną walkę z alkoholizmem warto rozpocząć od sięgnięcia po wsparcie nowoczesnej medycyny. Obecnie mamy dostęp do efektywnych, zaufanych metod, pozwalających na stosunkowo szybkie pozbycie się toksycznych substancji z organizmu. Jedną z nich jest właśnie odtruwanie alkoholowe. Czytałam na https://odtruwaniegdansk.pl/, że zabieg można wykonać także w domu pacjenta. Co wydaje się być bardzo wygodnym rozwiązaniem. Odtrucie alkoholowe jest konieczne w celu oczyszczenia organizmu ze szkodliwych trucizn powstałych z nadmiernego picia alkoholu.
Lizu8

Re: Uzależnienie - detoks

Post autor: Lizu8 »

Chyba najrozsądniej byłoby do leczenia wybrać jakiś zamknięty ośrodek leczenia uzależnień śląsk https://szansanawolnosc.pl/zamkniety-os ... ien-slask/ To zwiększa szanse wyjścia z nałogu jak pomagają w tym specjaliści z doświadczeniem
ODPOWIEDZ