usuwanie znamion laserem

Polecamy lekarzy, zdrowe przepisy, najlepsze diety pudełkowe, witaminy. Podpowiadamy, jak zadbać o zdrowie.
Awatar użytkownika
Igor1999
Posty: 1
Rejestracja: 09 lut 2022, 3:29

usuwanie znamion laserem

Post autor: Igor1999 »

Witam serdecznie. Czy ktoś z was przechodził taki zabieg jak usuwanie znamion laserem? Niedawno się o tym dowiedziałem, a i tak już długo myślałem o usunięciu jednego znamienia. Tym bardziej że może być niebezpieczne. Dużo się naczytałem takich historii dlatego wolę ostrożnie do tego podchodzić. Opowiecie mi trochę o zabiegu? Chciałbym poznać więcej informacji.
Awatar użytkownika
lena
Posty: 185
Rejestracja: 05 gru 2019, 12:28

Re: usuwanie znamion laserem

Post autor: lena »

Zdecydowanie polecam Ci usuwanie pieprzyków przed i po Jest naprawdę duża róznica po usnięciu takich znamion. Nalezy jednak pamiętać, aby zajął się tym tematem renomowany chirurg,
Ashon33

Re: usuwanie znamion laserem

Post autor: Ashon33 »

To niesamowite, jak daleko doszła medycyna estetyczna. Wystarczy przeczytać artykuł na https://www.pless.pl/wiadomosci/76803-r ... stosowaniu, aby zobaczyć, jak wiele można osiągnąć w krótkim czasie przy użyciu innowacyjnych technologii.
wodna12

Re: usuwanie znamion laserem

Post autor: wodna12 »

Ja byłam i polecam gabinet SENSO pod Poznaniem. Mają bardzo profesjonalny sprzęt i podejście do klienta. Warto też skorzystać z innych usług firmy, w szczególności polecam również kroplówki witaminowe, które są dobre na wzmocnienie odporności.
ODPOWIEDZ