Uciążliwy pms

Polecamy lekarzy, zdrowe przepisy, najlepsze diety pudełkowe, witaminy. Podpowiadamy, jak zadbać o zdrowie.
Awatar użytkownika
marlena90
Posty: 74
Rejestracja: 30 lis 2019, 13:36

Uciążliwy pms

Post autor: marlena90 »

Jest na to rada? Czy tabletki antykoncepcyjne są w stanie troche złagodzić te dolegliwości związane z pms-em?
Awatar użytkownika
Kinga
Posty: 87
Rejestracja: 06 gru 2019, 2:48

Re: Uciążliwy pms

Post autor: Kinga »

Wiesz co, ja akurat nie miałam większych problemów z pmsem, ale wiem, że niektórym dziewczynom tabletki pomagają. Brałam jako pierwszej tabletki Vibin mini, fajnie sie u mnie sprawdziły, w ogóle nie miałam problemów z pmsem, zero jakichkolwiek skutków ubocznych :)
Awatar użytkownika
szampanka
Posty: 21
Rejestracja: 30 gru 2019, 17:28

Re: Uciążliwy pms

Post autor: szampanka »

moga pomoc ale to zalezy od organizmu
Awatar użytkownika
bajla
Posty: 109
Rejestracja: 13 gru 2019, 13:28

Re: Uciążliwy pms

Post autor: bajla »

jaka rada? moze wizyta u ginekologa? sama mialam ten problem. Bardzo bolesne miesiaczki, nie do wytrzymania, ginekolog podejrzewala u mnie endometrioze, ale ze nie specjalizuje sie w tym temacie polecila mi wybrac sie do szpitala Medicover, tam maja specjalny zespol ktory wlasnie tym schorzeniem sie zajmuje
Awatar użytkownika
betere
Posty: 79
Rejestracja: 25 paź 2019, 20:34

Re: Uciążliwy pms

Post autor: betere »

Oczywiście, że antykoncepcja może zlikwidować albo zmniejszyć objawy związane z PMS, poczytaj sobie o tym na http://antykoncepcjanamiare.pl/antykonc ... epcyjnymi/ . Ważne jednak jest to, aby lekarz prawidłowo dobrał tabletki do organizmu
Awatar użytkownika
kropka
Posty: 67
Rejestracja: 07 mar 2020, 9:23

Re: Uciążliwy pms

Post autor: kropka »

Może, wiem to, bo mogę potwierdzić to na własnym przykładzie. Mam tabletki antykoncepcyjne vines i już praktycznie zapomniałam co to uciążliwy PMS i bolesne miesiączki
Ałutka

Re: Uciążliwy pms

Post autor: Ałutka »

Oj tak pms jest okropny ,sam wiem jak potrafie sie meczyć, to jest niejednokrotnie nie do zniesienia. Mecze sie czasem cały tydzien a potem jeszcze długa miesiaczka. To nie na moje nerwy,chyba faktycznie pojde do swojego ginekologa po antykoncepcję. . .
Miłoska

Re: Uciążliwy pms

Post autor: Miłoska »

Zgodzę się z tobą w 100%, miałam identycznie, ale jak zaczęłam stosować belarę, antykoncepcję to wszystko jak ręką odjął. Teraz nie mam ani bolesnych miesiączek ani pms mi nie dokucza, dodatkowym plusem jest to że pozbyłam sie raz na zawsze trądziku. a szczerze walczyłam z nim bardzo długi okres czasu.
śledź

Re: Uciążliwy pms

Post autor: śledź »

Ałutka pisze: ↑28 lut 2021, 19:18 Oj tak pms jest okropny ,sam wiem jak potrafie sie meczyć, to jest niejednokrotnie nie do zniesienia. Mecze sie czasem cały tydzien a potem jeszcze długa miesiaczka. To nie na moje nerwy,chyba faktycznie pojde do swojego ginekologa po antykoncepcję. . .
Ałutka, koniecznie idź do ginekologa. Ja od kiedy mam przepisaną antykoncepcję, nie męczę się z PMS czy bólami brzucha zwiastującymi okres. Dobrze, że mam fajną ginekolog, która dobrze dobrała mi hormony (nazywa się dr Kinga Pospiech i przyjmuje w Babka Medica w Warszawie). No i przy okazji podczas takiej wizyty sprawdzisz, czy wszystko jest w porządku od środka.
ulćka

Re: Uciążliwy pms

Post autor: ulćka »

pms to koszmar chyba kazdej kobiety ktora go ma i calej jej rodziny bo baba jest nieznosna :) ja mialam pms, bolesne okresy i ogolnie wachania hormonow wiec chciac niechcac musialam cos z tym zrobic. lekarz kazal mi brac ovarin on wyregulowal\ mi hormony i jest duzo lepiej
birek

Re: Uciążliwy pms

Post autor: birek »

Trudno jest znaleźć dobry gabinet do wykonania badania USG, dlatego kiedy trafiłam na stronę https://gabinetylucka.pl/, uznałam, że nie ma sensu kontynuować poszukiwań. Znajdziesz tam świetnych specjalistów, którzy nie tylko znają się na swojej pracy, ale także starają się indywidualnie podejść do każdego pacjenta i pomóc mu jak najlepiej.
ODPOWIEDZ