Szpital Pulsmed

Polecamy lekarzy, zdrowe przepisy, najlepsze diety pudełkowe, witaminy. Podpowiadamy, jak zadbać o zdrowie.
Awatar użytkownika
Lech
Posty: 1
Rejestracja: 05 lip 2020, 10:19

Szpital Pulsmed

Post autor: Lech »

Co wiecie o łódzkiej placówce medycznej Pulsmed? Słyszałem, że specjalizują się w zabiegach z wykorzystaniem komórek macierzystych. Może moglibyście powiedzieć coś więcej na ten temat?
Awatar użytkownika
Bert-92
Posty: 1
Rejestracja: 19 paź 2020, 1:18

Re: Szpital Pulsmed

Post autor: Bert-92 »

W szpitalu Pulsmed stosuje się bardzo skuteczną metodę leczenia cukrzycy, czyli leczenie oparte o komórki macierzyste. Wszystko dzieje się pod okiem doświadczonych specjalistów, więc pacjent jest w dobrych rękach. Moim zdaniem warto skorzystać.
lalaś

Re: Szpital Pulsmed

Post autor: lalaś »

Moim zdaniem dobrze jest wiedzieć, do jakiego szpitala, czy do jakiej przychodni w dzisiejszych czasach można się wybrać. Bo tak naprawdę nie wszystkie dziś przyjmują normalnie. Jednak dobrze jest wiedzieć, że w takich miejscach mamy dużo dobrego wyposażenia. Na pewno są tam aparaty ekg czy zwykłe szafy medyczne .
Awatar użytkownika
pinezka
Posty: 52
Rejestracja: 29 sty 2020, 13:10

Re: Szpital Pulsmed

Post autor: pinezka »

Miałam okazję ostatnio odwiedzić szpital Medicover, miałam tam zabieg usuwania endometriozy, to była skomplikowana operacja, ciesze się że trafiłam na takich specjalistów bo teraz wiem że wcale nie trzeba wydawać pieniędzy na leczenie w zagranicznych klinikach, tu też są świetni specjaliści
ODPOWIEDZ