pomoc dzieciom

Polecamy lekarzy, zdrowe przepisy, najlepsze diety pudełkowe, witaminy. Podpowiadamy, jak zadbać o zdrowie.
Awatar użytkownika
bryza
Posty: 75
Rejestracja: 24 cze 2019, 8:28

pomoc dzieciom

Post autor: bryza »

Witam wszystkich. Mam pytanie czy znacie może Fundację Szlachetny Gest http://szlachetnygest.pl/? Fundacja ta jest dość młodą fundację, ale za to prężnie działającą i już dużo zdziałali. Do tej pory nawet nie wiedziałam o tej fundacji dopóki nie zamieszkałam w Warszawie wtedy to w pracy usłyszałam,że organizowana jest zbiórka pieniędzy na rzecz tej fundacji gdyż dzieci czekają na naszą pomoc.
Awatar użytkownika
Derola
Posty: 30
Rejestracja: 23 maja 2019, 14:19

Re: pomoc dzieciom

Post autor: Derola »

bryza pisze: ↑03 lip 2019, 13:51 Witam wszystkich. Mam pytanie czy znacie może Fundację Szlachetny Gest http://szlachetnygest.pl/? Fundacja ta jest dość młodą fundację, ale za to prężnie działającą i już dużo zdziałali. Do tej pory nawet nie wiedziałam o tej fundacji dopóki nie zamieszkałam w Warszawie wtedy to w pracy usłyszałam,że organizowana jest zbiórka pieniędzy na rzecz tej fundacji gdyż dzieci czekają na naszą pomoc.
Ja dowiedziałam się o Fundacji Szlachetny Gest https://szlachetnygest.pl/ od znajomych, którzy mają ciężko chorą córeczkę. Gdyby nie ta organizacja to mała nie miałaby szans na wyzdrowienie. Dzięki osobom, które organizują różne zbiórki pieniędzy, może skończy się wreszcie jej cierpienie.
innień

Re: pomoc dzieciom

Post autor: innień »

Ja pomagam charytatywnej fundacji pomocy rodzinie Gwiazdeczka z Warszawy https://www.gwiazdeczka.eu/#co-robimy. Wspieram ich finansowo, a jak mogłam, to byłam też wolontariuszem. To rzetelna fundacja, prowadzą oni zajęcia dla dzieci z niepełnosprawnościami. Organizują różnego rodzaju teatrzyki, wyjazdy, ogólnie bardzo fajne zajęcia, także terapeutyczne. Łatwo jest skorzystać z ich pomocy, widziałam na żywo radość dzieci, które brały udział w takich eventach, polecam gorąco.
ODPOWIEDZ