Opinie o przychodni Medivita

Polecamy lekarzy, zdrowe przepisy, najlepsze diety pudełkowe, witaminy. Podpowiadamy, jak zadbać o zdrowie.
fodża

Opinie o przychodni Medivita

Post autor: fodża »

Hej wszystkim :) Mieszkam w Warszawie i szukam aktualnie opinii o przychodni Medivita. Muszę zapisać się do okulisty na badania kontrolne a wiem, ze tu takich specjalistów mają. Z góry dziękuje!
marzęna

Re: Opinie o przychodni Medivita

Post autor: marzęna »

ja tu robiłam badania do pracy. jako jedyni przyjęli mnie z dnia na dzień, gdzie w innych miejscach były terminy na za 2 tygodnie.. tajże tu duży plus bo działają szybko. Wiadomo, wszystko odbywa się teraz w ramach reżimu sanitarnego.
Żaneta

Re: Opinie o przychodni Medivita

Post autor: Żaneta »

i ja polecam, mają swietnych lekarzy i bardzo miły personel., który staje teraz na głowie by działać w miare normalnie i przyjąć każdego potrzebującego. Byłam też u lekarza medycyny pracy ( on jest też okulistą). dokładny wywiad, badanie i skierowanie na dalsze badania dostałam. potrafią tu zadbac o pacjenta więc od siebie też szczerze polecam.
fodża

Re: Opinie o przychodni Medivita

Post autor: fodża »

dzieki dziewczyny, fajnie, ze można liczyć na szybkie odpowiedzi i pomoc. w takim razie zadzwonie dziś i umówię się na pierwszy możliwy termin.
Żaneta

Re: Opinie o przychodni Medivita

Post autor: Żaneta »

Dziewczyny w przyszłym tygodniu mam wizytę u okulisty :) ale fajnie, ze wszystko udało się tak fajnie zgrać :)

profesor henry słownictwo 6.0
fodża

Re: Opinie o przychodni Medivita

Post autor: fodża »

no i jak tam wrażenia po wizycie ? daj znać koniecznie :) ja idę w przyszłym tygodniu na pobranie krwi z synem :)
Żaneta

Re: Opinie o przychodni Medivita

Post autor: Żaneta »

fodża pisze: ↑30 lis 2020, 9:11 no i jak tam wrażenia po wizycie ? daj znać koniecznie :) ja idę w przyszłym tygodniu na pobranie krwi z synem :)
oj zapomniałam napisać zaraz po wizycie :) wszystko super, sprawnie, w miłej atmosferze. Pan doktor wykonał badanie, przeprowadził wywiad, zalecił odpowiednie leczenie. Kontrolna wizyta za pół roku :)
Mateusz45ś

Re: Opinie o przychodni Medivita

Post autor: Mateusz45ś »

ja ze swojej strony mogę polecić bardzo fajną przychodnie w Jarocinie, która znajduję się na Wrocławskiej 38 i jest to przychodnia https://przychodniajarocin.pl/kontakt. ja byłem tam na badaniach z zakresu medycyny pracy i badania kierowców.
fodża

Re: Opinie o przychodni Medivita

Post autor: fodża »

Żaneta pisze: ↑30 lis 2020, 9:55
fodża pisze: ↑30 lis 2020, 9:11 no i jak tam wrażenia po wizycie ? daj znać koniecznie :) ja idę w przyszłym tygodniu na pobranie krwi z synem :)
oj zapomniałam napisać zaraz po wizycie :) wszystko super, sprawnie, w miłej atmosferze. Pan doktor wykonał badanie, przeprowadził wywiad, zalecił odpowiednie leczenie. Kontrolna wizyta za pół roku :)
wcale się nie dziwie, też czasem cierpie na skleroze haha :) tak czy siak najważniejsze, ze jestes zadowolona :) i już będziesz spokojniejsza z myśla, że jesteś pod dobrą opieką :)
ODPOWIEDZ