nietrzymanie moczu

Polecamy lekarzy, zdrowe przepisy, najlepsze diety pudełkowe, witaminy. Podpowiadamy, jak zadbać o zdrowie.
boida

nietrzymanie moczu

Post autor: boida »

mam problem z nietrzymaniem moczu, jakie wkładki będą dobre zebym bez stresu mogła wyjść do pracy i nie martwić że coś przecieknie, gdzie takie wkładki kupić? które apteki maja duży wybór?
Ella

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: Ella »

Wybierz się do DOZ, mają naprawdę dobry wybór tego typu produktów, no i są w przystępnej cenie. Zawsze też można podpytać o próbki, u nas np. są takie tekturowe stojaki z próbkami, ale jak coś to można też przecież podpytać przy okienku :)
boida

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: boida »

dzięki, na pewno jutro się do doz wybiorę, muszę kupić coś solidnego bo to co kupiłam nie spełnia moich oczekiwań, a jednak do pracy trzeba chodzić i chcę się czuć dobrze
Elimka

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: Elimka »

W dozie możesz zapytać o próbki środków chłonnych, przetestujesz różne, bo rzeczywiście nie kazdemu odpowiada to samo. U nas w aptece mieli nawet wystawione takie tekturowe standy z próbkami różnych wkładek, pieluchomajtek itp.
haliszka

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: haliszka »

Sama skorzystałam z tych darmowych próbek, świetna opcja, dopiero po sprawdzeniu kupiłam w dozie pełne opakowanie, ceny w DOZie też są bardzo w porządku.
ODPOWIEDZ