nietrzymanie moczu

Polecamy lekarzy, zdrowe przepisy, najlepsze diety pudełkowe, witaminy. Podpowiadamy, jak zadbać o zdrowie.
Awatar użytkownika
ryzowa
Posty: 17
Rejestracja: 21 maja 2020, 15:11

nietrzymanie moczu

Post autor: ryzowa »

Przychodzę do was z dosyć krępującym problemem. Może ktoś tutaj podpowie co robić, stosujecie jakieś specjalne wkładki, majtki? Jak to w ogóle dobrać dla dorosłej osoby?
Awatar użytkownika
jolpaa
Posty: 37
Rejestracja: 15 gru 2019, 22:27

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: jolpaa »

Problem dotyczy całkiem sporej liczby osób, więc nie ma sie co krępować, a co do dobrania, to ja na twoim miejscu bym poszła do apteki, w DOZie na pewno ci doradzą jakie wybrać, wiesz ze możesz mieć refundację na taki zakup, też się o to zapytaj to podpowiedzą ci jak wniosek wypełnić
Awatar użytkownika
Kinga
Posty: 87
Rejestracja: 06 gru 2019, 2:48

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: Kinga »

A to prawda, że w DOZie można otrzymac próbki takich wkładek chłonnych na nietrzymanie moczu? Bo coś takiego obiło mi się o uszy. Nie wiem jakie konkretnie kupić dla mamy.
Awatar użytkownika
Tris
Posty: 25
Rejestracja: 18 gru 2019, 20:00

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: Tris »

Tak, przejdź się do DOZu, na pewno farmaceutka nie tylko doradzi coś, ale też możesz dostać u nich próbki - zazwyczaj mają je wystawione na standzie. Możesz też porozmawiać o dofinansowaniu do takich środków ochronnych.
Łucja88

Re: nietrzymanie moczu

Post autor: Łucja88 »

Jeśli chodzi o nietrzymanie moczu to ostatnio natknęłam sie na świetny produkt, zwlaszcza dla kobiet, które wstydzą się wychodzić z domu z obawy, że zaraz będzie cos widać lub czuć :( A wystarczy założyć specjalny tampon i mozna byc spokojnym na caly dzien :) Ja polecam! https://uritam.com/

plus lte aktywacja
ODPOWIEDZ