Najtańsza apteka

Polecamy lekarzy, zdrowe przepisy, najlepsze diety pudełkowe, witaminy. Podpowiadamy, jak zadbać o zdrowie.
Awatar użytkownika
Monika
Posty: 2
Rejestracja: 06 maja 2021, 17:23

Najtańsza apteka

Post autor: Monika »

Jaka apteka jest teraz najtańsza? Chodzi mi o artykuły i leki szczególnie dla osób starszych. Moi dziadkowie naprawdę dużo wydają w aptece, mogłabym dla nich albo z nimi gdzieś podjechać do tańszej apteki, ale nie wiem gdzie. Gdzie się teraz najbardziej opłaca kupować leki?
Wężyk

Re: Najtańsza apteka

Post autor: Wężyk »

Monika pisze: ↑21 lip 2021, 6:37 Jaka apteka jest teraz najtańsza? Chodzi mi o artykuły i leki szczególnie dla osób starszych. Moi dziadkowie naprawdę dużo wydają w aptece, mogłabym dla nich albo z nimi gdzieś podjechać do tańszej apteki, ale nie wiem gdzie. Gdzie się teraz najbardziej opłaca kupować leki?
Moi dziadkowie kupuję w DOZ, mają tam podobno jakąś zniżkę dla seniorów, jeśli masz w okolicy tę aptekę, to może właśnie tam warto zajrzeć.

certyfikaty żywności ekologicznej
Awatar użytkownika
Monika
Posty: 2
Rejestracja: 06 maja 2021, 17:23

Re: Najtańsza apteka

Post autor: Monika »

A coś więcej wiesz na ten temat? Jaka to jest zniżka? 5, 10% Mamy DOZ 3 przystanki autobusem od domu, więc to nie będzie problem.
Stanisław

Re: Najtańsza apteka

Post autor: Stanisław »

Zawsze warto szukać dobrych i tanich aptek. W niektórych można sporo zaoszczędzić. Na przykład tutaj https://ktomalek.pl/preparaty-na-luszczyce/k-53/1 możecie sprawdzić, które leki są dostępne w konkretnej aptece i porównać tam ich ceny, a nawet zarezerwować interesujący was lek, suplement czy witaminy.
ODPOWIEDZ