najtańsza apteka

Polecamy lekarzy, zdrowe przepisy, najlepsze diety pudełkowe, witaminy. Podpowiadamy, jak zadbać o zdrowie.
aśka

najtańsza apteka

Post autor: aśka »

która apteka według was jest najtańsza? gdzie najczęściej kupujecie leki? zastanawiam się szczególnie nad aptekami stacjonarnymi i będę wdzięczna za wszelkie polecenia
kalinae

Re: najtańsza apteka

Post autor: kalinae »

Na pewno masz gdzieś w okolicy aptekę DOZ, prawda? Ja Ci powiem, że sprawdzałam w kilku miejscach i zdecydowanie DOZ wypada najtaniej. Zerknij sobie, ja sporo oszczędzam kupując u nich.

sklep papierniczy online warszawa
gosica

Re: najtańsza apteka

Post autor: gosica »

W sumie to mogę tylko potwierdzić :) Ja też regularnie kupuję w dozie i nie zauważyłam u nich żadnych podwyżek ostatnio. Wydaje mi się, że mają najlepsze ceny ze wszystkich aptek w mojej okolicy

lancome hypnose woda perfumowana
ogórka

Re: najtańsza apteka

Post autor: ogórka »

Ja kupuję w dozie od dawna, nie zauważyłam żadnych większych podwyżek cen u nich. Przy wiekszych zakupach na pewno bym to odczuła. Bo czasami jak porównuję ceny pomiędzy aptekami to aż oczy przecieram ze zdumienia jak bardzo mogą się one róznić
staśkaa

Re: najtańsza apteka

Post autor: staśkaa »

Nie wiem, ale ja tam słyszałam, że dobre ceny ma również super pharm apteka w Homepark Twargówek - może zatem warto przyjrzeć się ich ofertom. Najważniejsze jest to, że tam mają faktycznie sprawdzone produkty, które są dobre jakościowo i w pełni bezpieczne.
ala393

Re: najtańsza apteka

Post autor: ala393 »

Jakie apteki najczęściej wybieracie? Ja myślę, że spore znaczenie ma wybór tej, która ma dobre i niskie ceny. Jeśli możecie coś polecić, to chętnie zerknę.

__
Mata do jogi
weronika9839

Re: najtańsza apteka

Post autor: weronika9839 »

Myślę, że jest wiele aptek, które posiadają dobre ceny online, więc trzeba sobie porównać, bo okazuje się, że sporo można zaoszczędzić na takich zakupach.

__
https://rigger.pl/kotary-sceniczne/
Brita

Re: najtańsza apteka

Post autor: Brita »

Według moich obserwacji ( i jak widać nie tylko moich) doz ma zdecydowanie najniższe ceny, dlatego póki co będę się trzymać tej apteki. Czasami dziwię się skąd takie różnice w cenach pomiędzy aptekami, na pewno nie warto przepłacać.

świątynia pierwotnego zła solucja
Awatar użytkownika
nika
Posty: 20
Rejestracja: 01 cze 2019, 15:49

Re: najtańsza apteka

Post autor: nika »

Uważam, że najtaniej leki i suplementy można kupić stacjonarnie w aptekach sieci DOZ. U nich ceny już od jakiegoś czasu stoją w miejscu i nie rosną. To super patrząc na to, że wszystko drożeje.
glinka

Re: najtańsza apteka

Post autor: glinka »

Faktycznie w DOZie ceny zostały po staremu, kupuję u nich cały czas i nie zauważyłam podwyżek na swoich lekach, rodzice też kupują i są zadowoleni, nie ma co przepłacać.
ai8988

Re: najtańsza apteka

Post autor: ai8988 »

Czy udało się Wam już znaleźć aptekę z najlepszymi cenami? Myślę, że ważne jest to, aby znaleźć miejsce, które oferuje bardzo korzystne propozycje.

__
wkładki do butów ortopedyczne
julia898

Re: najtańsza apteka

Post autor: julia898 »

Myślę, że wiele osób poszukuje właśnie takich aptek, aby wiele leków kupić w dużo niższych cenach. Na szczęście aptek z dobrymi cenami nie brakuje.

__
Urządzenia na publiczny plac zabaw
exi9393

Re: najtańsza apteka

Post autor: exi9393 »

Macie w swojej okolicy aptekę, w której są takie dobre ceny? Myślę, że dla wielu osób może to być istotna kwestia, dlatego zwróćcie uwagę na miejsca u Was w mieście.

__
Fotografia produktowa
buter8392

Re: najtańsza apteka

Post autor: buter8392 »

Nie wiem, gdzie szukać i sprawdzać ceny. Macie jakieś sposoby? Bo chodzenie i pytanie po aptekach zajmuje na pewno całkiem sporo czasu.

__
Dentysta Milicz
malina12

Re: najtańsza apteka

Post autor: malina12 »

w okolicy mam 3 apteki, w każdej zdarzyło mi się chociaż raz kupić, lubię DOZ bo mają fajne ceny, nawet w czasie szalejącej inflacji ceny się utrzymały, wybór produktów też mają spory
Jula

Re: najtańsza apteka

Post autor: Jula »

Z tego co zauważyłam to w doz jest najtaniej, a często porównuję ceny w aptekach. Niestety wszędzie naokoło już podwyżki robią, a w doz te ceny jeszcze są rozsądne i tam kupuję.
wisienka

Re: najtańsza apteka

Post autor: wisienka »

Też ostatnio zrobiłam małe rozeznanie i w DOZie jest zdecydowanie najtaniej, kupuję u nich moje leki na receptę więc wracam do nich regularnie- kupuję stacjonarnie.
Gość

Re: najtańsza apteka

Post autor: Gość »

Ja też zauważyłam, że w doz mają najniższe ceny, dlatego trzymam się tej apteki. Kupuję tam i leki i suplementy, apteki są dobrze zaopatrzone i zawsze dostanę to, czego potrzebuję.
gajaczna

Re: najtańsza apteka

Post autor: gajaczna »

Kupujecie w DOZ stacjonarnie tak? Ciekawe czy to w każdym mieście mają takie dobre ceny na leki, czy to zależy od miasta? Chyba muszę pójść sprawdzić do swojego pobliskiego.
lelosia

Re: najtańsza apteka

Post autor: lelosia »

Tak, ja kupuję w dozie stacjonarnie. Aptekę mam praktycznie pod samym nosem, a na dodatek mają tam najlepsze ceny w okolicy i sporą dostępność produktów, a jak czegoś brakuje to zawsze znajdzie się zamiennik
Kornelka

Re: najtańsza apteka

Post autor: Kornelka »

Ja też jeżeli mam polecić jakąś aptekę to będzie to doz, często porównuję apteki i tam mają zdecydowanie najtaniej. Jeżeli komuś zależy, żeby trochę zaoszczędzić to polecam się tam wybrać.
annaszka

Re: najtańsza apteka

Post autor: annaszka »

Cały czas z najlepszymi cenami trzyma się apteka DOZ, mają super ceny, na leki-nawet te na receptę ale też na suplementy, dlatego warto do nich zaglądać, nie ma co przepłacać.
ODPOWIEDZ