Łuszczyca co robić

Polecamy lekarzy, zdrowe przepisy, najlepsze diety pudełkowe, witaminy. Podpowiadamy, jak zadbać o zdrowie.
Bąkart

Łuszczyca co robić

Post autor: Bąkart »

Witam serdecznie łuszczyków i osoby zainteresowane właśnie tym tematem,
Czy jeśli dostałam teraz przepisane przez lekarza dermatologa sterydowe maści na skórę i jest znacząca poprawa to pozbędę się już problemu na stałe? Mam diagnozę łuszczycy od jakiegoś czasu. Nie wiem skąd się to u mnie wzięło. Nikt w rodzinie nie choruje, a ta choroba jest okropna. Swędzi, powoduje otarcia, nieprzyjemne odczucie na skórze, ból. Chcę się tego pozbyć jak najszybciej
danutaqwe

Re: Łuszczyca co robić

Post autor: danutaqwe »

w zeszłym roku miałam coś takiego przez prawie 2 miesiące na dłoniach ,przedramionach, częściowo na szyi miałam czerwone,swędzące plamy. Oczywiście spanikowana smarowałam różnymi specyfikami z maściami sterydowymi włącznie. Nic nie pomagało ,skóra swędziała, pękała,robiły się strupki - to było straszne .W końcu natrafiłam na dobrą opinie o a cudownej maśći konopnej z olejem konopnym 24% Retter . Kupiłam z nie za dużym antuzjazmem ale maść była nie droga wiec nie miałam nic do stracenia a opini dobrych sporo poźniej znalazłam o tym produkcie zakupiłam tą oryginalną z hologrameem .... na tej stronce konopiafarmacja.pl Cud-po kilku dniach nie było śladu po paskudztwie. zadziwiające że tak mi pomogła tą maśc każdemu polecem bo jest rewelecyjna
torbacze

Re: Łuszczyca co robić

Post autor: torbacze »

Z łuszczycą na pewno trzeba iść do specjalisty dermatologa i to jak najszybciej. Prywatnie się dostaniesz zapewne od razu. Te https://zdrowie.pzu.pl/ placówki mają dobrą opiekę jak takiej szukasz. Wiem to bo moja córka się tam u nich leczyła i chwaliła.
ODPOWIEDZ