indywidualna terapia - jakie zalety?

Polecamy lekarzy, zdrowe przepisy, najlepsze diety pudełkowe, witaminy. Podpowiadamy, jak zadbać o zdrowie.
Awatar użytkownika
Petronia-99
Posty: 1
Rejestracja: 21 mar 2024, 23:27

indywidualna terapia - jakie zalety?

Post autor: Petronia-99 »

Cześć wszystkim! Czy ktoś z was uczęszczał może na terapię indywidualną Łódź? Pytam, ponieważ sama zastanawiam się już od jakiegoś czasu nad rozpoczęciem terapii, ale chcę wiedzieć, że to dobry krok. Jakie są waszym zdaniem największe zalety terapii indywidualnej? Czego mogę się po niej spodziewać? Chcę być odpowiednio przygotowana, więc będę wdzięczna za wskazówki, pozdrawiam :)
lunek

Re: indywidualna terapia - jakie zalety?

Post autor: lunek »

Jeżeli zastanawiasz się, czy terapia może być pomocna dla Twojego dziecka w trudnym okresie, to odwiedź stronę https://www.psychoterapia-skawinska.pl/ ... zy-krakow/ i dowiedz się więcej o ich ofercie terapii dla młodzieży w Krakowie. Z doświadczonym terapeutą możesz wspólnie znaleźć sposoby radzenia sobie z trudnościami emocjonalnymi i trudnościami, które mogą występować w okresie dorastania.
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 65
Rejestracja: 26 maja 2019, 18:44

Re: indywidualna terapia - jakie zalety?

Post autor: kasiunia »

Myślę ,że zarówno terapia indywidualna jak i grupowa ma swoje wady i zalety. Do tego tematu należy podchodzić indywidualnie. Bardzo dobra terapia indywidualna Warszawa dostępna jest w Centrum Psychologicznym Good Life. Tam o pomoc mogą zwrócić się przedsiębiorcy, pary a także dzieci.
ODPOWIEDZ