co na ból miesiączkowy?

Polecamy lekarzy, zdrowe przepisy, najlepsze diety pudełkowe, witaminy. Podpowiadamy, jak zadbać o zdrowie.
Awatar użytkownika
dalixa
Posty: 97
Rejestracja: 21 lis 2019, 12:01

co na ból miesiączkowy?

Post autor: dalixa »

znacie coś mocnego i skutecznego na duzy ból?
Awatar użytkownika
jolpaa
Posty: 37
Rejestracja: 15 gru 2019, 22:27

Re: co na ból miesiączkowy?

Post autor: jolpaa »

najmocniejsze działanie według mnie ma vemonis femi. Kupuję od paru miesięcy na bóle okresowe, bez recepty można dostać i niedrogie sa te tabletki. Wolę mieć coś w zanadrzu, bo bywają cykle gdzie mnie przez pierwssze dni totalnie ścina.
Awatar użytkownika
kappa
Posty: 61
Rejestracja: 19 sie 2019, 14:29

Re: co na ból miesiączkowy?

Post autor: kappa »

Ból jest naprawdę bardzo duży? A byłaś z tym problemem u ginekologa? Radziłabym się wybrać aby sprawdzić czy wszystko jest w porządku. Co do leków przeciwbólowych to nie polecę, bo na mnie średnio działały, w zasadzie z bolesnością miesiączek uporałam się dopiero po tym jak zaczęłam brać tabletki belara i ostatecznie to właśnie antykoncepcja przyniosła mi ulgę
Awatar użytkownika
bajla
Posty: 109
Rejestracja: 13 gru 2019, 13:28

Re: co na ból miesiączkowy?

Post autor: bajla »

lepiej wybrac sie do lekarza bo taki mega mocny ból to chyba nie jest normalne, ja mialam takie okropne bolesci i podczas sonovaginografii w szpitalu Medicover dowiedzialam sie, ze mam endometrioze, teraz wykonuje specjalne cwiczenia, jestem na diecie i jest duzo lepiej
Awatar użytkownika
dalixa
Posty: 97
Rejestracja: 21 lis 2019, 12:01

Re: co na ból miesiączkowy?

Post autor: dalixa »

byłam u ginekologa i nic mi konkretnego nie powiedział, zrobiłam badania nic nie wyszło i kazał sobie coś na ból kupić ewentualnie może mi tabletki anty przepisać, średnio mnie to urdządzało, kupiłam sobie to vemonis femi, szybko podziałało, mogłam zapomnieć o bólu na długo
Awatar użytkownika
belka
Posty: 38
Rejestracja: 20 kwie 2020, 14:18

Re: co na ból miesiączkowy?

Post autor: belka »

Mnie na ból miesiączkowy ginekolog zalecił przyjmowanie tabletek antykoncepcyjnych. Powiedział, że już pierwszego dnia poczuję poprawę no i miała rację. W pierwszy dzień okresu wzięłam tabletkę vines i już wszystkie bóle i złe samopoczucie zniknęły.
oksę

Re: co na ból miesiączkowy?

Post autor: oksę »

Ja zawsze brałam po prostu tabletkę przeciwbólową, ale uznałam, ze da się tak żyć. W końcu poszłam do ginekologa, dobrego, którego zarekomendowała mi koleżanka, czyli poszłam do pani dr Anny Kluz-Kowal, która ma swój gabinet w Białymstoku https://gabinetginekologicznybialystok. ... -doradztwo. Tam miałam, chyba pierwszy raz w życiu, skrupulatnie wykonane badania, okazało się, że moje bóle były związane z chorobą. Dzięki temu, że się zbadałam udało się jeszcze coś zdziałać :). Ginekologa zdecydowanie polecam, to świetna lekarka, rzetelna, delikatna i zna się na tym, co robi, polecam.
Ruliłka

Re: co na ból miesiączkowy?

Post autor: Ruliłka »

Wydaje mi się ze najlepiej w takim przypadku, jeśli dolegliwości sa bardzo mocne iść po antykoncepcję, ja wiem jakie ja miałam bóle miesiączkowe, jak zeczęłam się zabezpiecza, lekarz przepisał mi belarę, to bóle zaczęły stopniowo zanikac, teraz nie mam wcale problem ani z długą mesiączka ani z dokuczliwym pms.
ODPOWIEDZ