Strona 1 z 1

Rejestracja medyczna

: 20 mar 2020, 22:37
autor: Szyek
Jak usprawnić działanie rejestracji medycznej? Jakie programy pomagające zarządzać rejestracją polecacie?

Re: Rejestracja medyczna

: 23 mar 2020, 15:44
autor: faktytomy
Rejestracja medyczna to proces który można również udoskonalić za pomocą dedykowanych aplikacji. Aplikacja Medidesk to kombajn który dostarczy sporo informacji o procesie rejestracji oraz pomoże go optymalizować. Praca personelu, jego komunikacja oraz obsługa pacjentów staną się teraz dużo prostsze. Aplikacja integruje wiele obszarów oraz przyczynia się do zwiększenia zadowolenia pacjentów a tym samym ich liczby w przyszłości. Warto nadmienić że wykonany może zostać również bezpłatny audyt - https://medidesk.pl/bezplatny-audyt-rej ... -medidesk/ pomoże to lepiej wdrożyć rozwiązanie i sprawdzić gdzie są problemy.

Re: Rejestracja medyczna

: 30 cze 2021, 16:48
autor: ktoś
Jak już masz dobry pomysł na biznes to musisz już na samym początku pomyśleć nad wieloma rzeczami. Jedną z nich powinno być oprogramowanie, które odpowiednio dopasowane do branży, jak i indywidualnych wymogów firmy znacznie usprawni zarówno działanie takiego przedsiębiorstwa, jak i kontrolę nad nim. Z takimi owiązaniami można spotkać się w różnych branżach, nawet gabinety lekarskie wdrażają odpowiednie programy. Oprogramowanie dla gabinetu daje wiele możliwości usprawnienia codziennej pracy w takim miejscu. Warto poczytać sobie na ten temat. Taka wiedza może okazać się naprawdę pomocna.

Re: Rejestracja medyczna

: 01 lip 2021, 7:16
autor: Kubuś
W każdej placówce medycznej czy to państwowej czy prywatnej powinny znaleźć się programy do rejestracji pacjentów Ktore ułatwiają rejestrację pacjentów na wizyty, prowadzenie ich dokumentacji medycznych. A też zabezpieczją dane pacjentów wg obowiazujących przepisów RODO.

Re: Rejestracja medyczna

: 31 lip 2021, 16:01
autor: Lenka
Z Bookero możesz skorzystać. Bardzo fajny system rezerwacji online. Przy rejestracji medycznej się przyda. System ma wachlarz funkcjonalności, z których można skorzystać - np ustalanie cenników, godzin pracy itp. Tutaj https://www.bookero.pl/ masz pełną prezentację systemu. Jest prosty, jasny, intuicyjny i funkcjonalny. Łatwo można go zintegrować ze stroną www lub profilem fb. Polecam, bo przyspieszy to pracę, a i klienci będą zadowoleni mogąc umawiać się na wizyty o dowolnej porze.