Rejestracja medyczna

Polecenia w dziedzinie usług. Najlepsze kosmetyczki, biura tłumaczeń, firmy sprzątające, fotografowie i wiele innych.
Awatar użytkownika
Szyek
Posty: 24
Rejestracja: 26 lis 2019, 20:18

Rejestracja medyczna

Post autor: Szyek »

Jak usprawnić działanie rejestracji medycznej? Jakie programy pomagające zarządzać rejestracją polecacie?
Awatar użytkownika
faktytomy
Posty: 6
Rejestracja: 13 lis 2019, 19:06

Re: Rejestracja medyczna

Post autor: faktytomy »

Rejestracja medyczna to proces który można również udoskonalić za pomocą dedykowanych aplikacji. Aplikacja Medidesk to kombajn który dostarczy sporo informacji o procesie rejestracji oraz pomoże go optymalizować. Praca personelu, jego komunikacja oraz obsługa pacjentów staną się teraz dużo prostsze. Aplikacja integruje wiele obszarów oraz przyczynia się do zwiększenia zadowolenia pacjentów a tym samym ich liczby w przyszłości. Warto nadmienić że wykonany może zostać również bezpłatny audyt - https://medidesk.pl/bezplatny-audyt-rej ... -medidesk/ pomoże to lepiej wdrożyć rozwiązanie i sprawdzić gdzie są problemy.
ktoś

Re: Rejestracja medyczna

Post autor: ktoś »

Jak już masz dobry pomysł na biznes to musisz już na samym początku pomyśleć nad wieloma rzeczami. Jedną z nich powinno być oprogramowanie, które odpowiednio dopasowane do branży, jak i indywidualnych wymogów firmy znacznie usprawni zarówno działanie takiego przedsiębiorstwa, jak i kontrolę nad nim. Z takimi owiązaniami można spotkać się w różnych branżach, nawet gabinety lekarskie wdrażają odpowiednie programy. Oprogramowanie dla gabinetu daje wiele możliwości usprawnienia codziennej pracy w takim miejscu. Warto poczytać sobie na ten temat. Taka wiedza może okazać się naprawdę pomocna.
Kubuś

Re: Rejestracja medyczna

Post autor: Kubuś »

W każdej placówce medycznej czy to państwowej czy prywatnej powinny znaleźć się programy do rejestracji pacjentów Ktore ułatwiają rejestrację pacjentów na wizyty, prowadzenie ich dokumentacji medycznych. A też zabezpieczją dane pacjentów wg obowiazujących przepisów RODO.
Awatar użytkownika
Lenka
Posty: 105
Rejestracja: 28 maja 2019, 14:36

Re: Rejestracja medyczna

Post autor: Lenka »

Z Bookero możesz skorzystać. Bardzo fajny system rezerwacji online. Przy rejestracji medycznej się przyda. System ma wachlarz funkcjonalności, z których można skorzystać - np ustalanie cenników, godzin pracy itp. Tutaj https://www.bookero.pl/ masz pełną prezentację systemu. Jest prosty, jasny, intuicyjny i funkcjonalny. Łatwo można go zintegrować ze stroną www lub profilem fb. Polecam, bo przyspieszy to pracę, a i klienci będą zadowoleni mogąc umawiać się na wizyty o dowolnej porze.
ODPOWIEDZ