Strona 1 z 1

przesyłki przez internet

: 17 gru 2019, 15:22
autor: tchami
Jak nadajecie przesyłki? Wolicie wersję klasyczną czy może nadajecie online?

Re: przesyłki przez internet

: 17 gru 2019, 20:34
autor: kappa
Klasyczna forma odchodzi powoli do lamusa, bo internetowe nadawanie przesyłek jest wygodniejsze. Nie mówiąc już o samych cenach, na https://www.znajdzkuriera.pl/ zawsze jest tani kurier, a kto nie patrzy na to by jak najmniej zapłacić? :) Chyba każdy

Re: przesyłki przez internet

: 18 sty 2020, 17:32
autor: Paulana4
Ciężko się nie zgodzić z poprzednikiem, coraz więcej osób wygodnie załatwia takie rzeczy przez internet. Pakujecie paczkę, drukujecie list przewozowy i zamawiacie kuriera do domu. Sporo opcja;) Bez problemu też powinniście znaleźć taniego kuriera do przewozu paletowego. Ja mam już sprawdzone tanie palety, często wysyłamy części samochodowe.

Re: przesyłki przez internet

: 27 sty 2020, 13:02
autor: narka02
Ja to często właśnie przesyłki pakuję w domu i wysyłam przez sieć, bo nie muszę stać w kolejkach na poczcie, ani się prosić o obsługę w innym punkcie kurierskim. Tak ktoś ode mnie paczkę odbiera i wtedy dowozi na miejsce. Mam podobną do tej https://tasmaznadrukiem.pl/oferta/tasmy-papierowe.html , taśmę, żeby to zabezpieczyć i w razie co, podpisać jeszcze. Bo to różne te adresy widać.

Re: przesyłki przez internet

: 27 sty 2020, 15:44
autor: Rurka20
Ja jestem wierna klasykowi :)

jerzy feliks fedorowicz

Re: przesyłki przez internet

: 08 cze 2021, 18:21
autor: Bączek
W sumie jest to bardzo normalna sprawa i moim zdaniem jak najbardziej na pewno warto jest w taki sposób nadawać swoje przesyłki kurierskie. Kiedy natomiast chcemy wysłać paczkę do UK to polecam zapoznać się z wpisem https://www.sendit.pl/blog/wysylanie-pa ... o-brexicie bo tam ta cała kwestia została wytłumaczona.

Re: przesyłki przez internet

: 20 lip 2021, 14:15
autor: księzyc
Ostatnio zaczęłam zastanawiać się czy moje ceny za wysyłkę nie są zbyt wysokie. Podobno to jeden z czynników, który ma wpływ na to, czy klient zamówi u nas produkt. Czytałam tutaj ostatnio na ten temat bardzo ciekawy artykuł: https://www.sendit.pl/blog/jakie-czynni ... zt-wysylki Jak wyglądają przesyłki w waszych firmach? Mieliście ostatnio jakiś podwyżki w tym zakresie?