przesyłki przez internet

To miejsce na Twoje opinie na każdy temat. Daj znać, co myślisz!
Awatar użytkownika
tchami
Posty: 8
Rejestracja: 11 paź 2019, 22:08

przesyłki przez internet

Post autor: tchami »

Jak nadajecie przesyłki? Wolicie wersję klasyczną czy może nadajecie online?
Awatar użytkownika
kappa
Posty: 61
Rejestracja: 19 sie 2019, 14:29

Re: przesyłki przez internet

Post autor: kappa »

Klasyczna forma odchodzi powoli do lamusa, bo internetowe nadawanie przesyłek jest wygodniejsze. Nie mówiąc już o samych cenach, na https://www.znajdzkuriera.pl/ zawsze jest tani kurier, a kto nie patrzy na to by jak najmniej zapłacić? :) Chyba każdy
Awatar użytkownika
Paulana4
Posty: 66
Rejestracja: 06 paź 2019, 9:42

Re: przesyłki przez internet

Post autor: Paulana4 »

Ciężko się nie zgodzić z poprzednikiem, coraz więcej osób wygodnie załatwia takie rzeczy przez internet. Pakujecie paczkę, drukujecie list przewozowy i zamawiacie kuriera do domu. Sporo opcja;) Bez problemu też powinniście znaleźć taniego kuriera do przewozu paletowego. Ja mam już sprawdzone tanie palety, często wysyłamy części samochodowe.
Awatar użytkownika
narka02
Posty: 37
Rejestracja: 28 maja 2019, 18:38

Re: przesyłki przez internet

Post autor: narka02 »

Ja to często właśnie przesyłki pakuję w domu i wysyłam przez sieć, bo nie muszę stać w kolejkach na poczcie, ani się prosić o obsługę w innym punkcie kurierskim. Tak ktoś ode mnie paczkę odbiera i wtedy dowozi na miejsce. Mam podobną do tej https://tasmaznadrukiem.pl/oferta/tasmy-papierowe.html , taśmę, żeby to zabezpieczyć i w razie co, podpisać jeszcze. Bo to różne te adresy widać.
Awatar użytkownika
Rurka20
Posty: 13
Rejestracja: 27 sty 2020, 14:43

Re: przesyłki przez internet

Post autor: Rurka20 »

Ja jestem wierna klasykowi :)
Bączek

Re: przesyłki przez internet

Post autor: Bączek »

W sumie jest to bardzo normalna sprawa i moim zdaniem jak najbardziej na pewno warto jest w taki sposób nadawać swoje przesyłki kurierskie. Kiedy natomiast chcemy wysłać paczkę do UK to polecam zapoznać się z wpisem https://www.sendit.pl/blog/wysylanie-pa ... o-brexicie bo tam ta cała kwestia została wytłumaczona.
księzyc

Re: przesyłki przez internet

Post autor: księzyc »

Ostatnio zaczęłam zastanawiać się czy moje ceny za wysyłkę nie są zbyt wysokie. Podobno to jeden z czynników, który ma wpływ na to, czy klient zamówi u nas produkt. Czytałam tutaj ostatnio na ten temat bardzo ciekawy artykuł: https://www.sendit.pl/blog/jakie-czynni ... zt-wysylki Jak wyglądają przesyłki w waszych firmach? Mieliście ostatnio jakiś podwyżki w tym zakresie?
ODPOWIEDZ