Strona 1 z 1

pomoc drogowa

: 16 mar 2021, 11:43
autor: Marcuś91
Hej, nie wiem która firma zajmuje się czymś takim jak Pomoc Drogowa Wisła. Może ktoś z Was orientuje się w tym temacie i może mi polecić jakąś porządną firmę, która pomoże o każdej godzinie? Korzystaliście w ogóle z usług pomocy drogowej czy nie potrzebowaliście pomocy takiej firmy?

Re: pomoc drogowa

: 24 mar 2021, 13:44
autor: Janeczkał
Ja kilka razy miałam kilka razy taka akcję, że musiałam skorzystać z pomocy drogowej i mój znajomy kiedyś dał mi wizytówkę tej firmy http://pomocdrogowabydgoszcz.com/. Pomoc drogowa przyjechała szybko ściągnęli moje auto i odholowali do warsztatu. Polecam zapoznać się z ich oferta.

Re: pomoc drogowa

: 30 maja 2021, 15:18
autor: Tola
Jeśli ktoś z Was potrzebowałby holowania z Niemiec, to polecam skontaktować się w takiej sytuacji z firmą https://holowanie.zgorzelec.pl. Jak widać takie usługi świadczy ona w pełni profesjonalnie, 24 h na dobę, więc jestem przekonana, że będziecie zadowoleni ;)

Re: pomoc drogowa

: 20 cze 2021, 22:01
autor: MirekŹ
Ja ze swojej strony polecam zapoznać się z oferta tej firmy "Pomoc Drogowa " POMOC DROGOWA 24H/7 https://pomocdrogowabydgoszcz24.pl/pomoc-drogowa w Bydgoszczy. Ja ze swojej strony polecam ta pomoc drogowa bo oni na prawdę nie mają wysokich cen i można zawsze na nich liczyć.