pomoc drogowa

Dobre rady i opinie o kosmetykach, pielęgnacji, makijażu. Polecamy produkty i marki i ostrzegamy przed tym, co kiepskiej jakości.
Marcuś91

pomoc drogowa

Post autor: Marcuś91 »

Hej, nie wiem która firma zajmuje się czymś takim jak Pomoc Drogowa Wisła. Może ktoś z Was orientuje się w tym temacie i może mi polecić jakąś porządną firmę, która pomoże o każdej godzinie? Korzystaliście w ogóle z usług pomocy drogowej czy nie potrzebowaliście pomocy takiej firmy?
Janeczkał

Re: pomoc drogowa

Post autor: Janeczkał »

Ja kilka razy miałam kilka razy taka akcję, że musiałam skorzystać z pomocy drogowej i mój znajomy kiedyś dał mi wizytówkę tej firmy http://pomocdrogowabydgoszcz.com/. Pomoc drogowa przyjechała szybko ściągnęli moje auto i odholowali do warsztatu. Polecam zapoznać się z ich oferta.
Awatar użytkownika
Tola
Posty: 373
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:32

Re: pomoc drogowa

Post autor: Tola »

Jeśli ktoś z Was potrzebowałby holowania z Niemiec, to polecam skontaktować się w takiej sytuacji z firmą https://holowanie.zgorzelec.pl. Jak widać takie usługi świadczy ona w pełni profesjonalnie, 24 h na dobę, więc jestem przekonana, że będziecie zadowoleni ;)
MirekŹ

Re: pomoc drogowa

Post autor: MirekŹ »

Ja ze swojej strony polecam zapoznać się z oferta tej firmy "Pomoc Drogowa " POMOC DROGOWA 24H/7 https://pomocdrogowabydgoszcz24.pl/pomoc-drogowa w Bydgoszczy. Ja ze swojej strony polecam ta pomoc drogowa bo oni na prawdę nie mają wysokich cen i można zawsze na nich liczyć.
ODPOWIEDZ