Strona 1 z 1

Sprawdzona pralnia chemiczna

: 26 sty 2021, 21:07
autor: Oleńka
Moi drodzy mam taki problem że moja lokalna pralna w stolicy zamknęła się i nie mam gdzie prać i prasować koszul. Pralki nie mam bo mam małą kawalerkę a zresztą nie opłaca mi się na tyle rzeczy ile mam. Pomóżcie mi znaleźć nową pralnię z niskimi cenami i sprawną obsługą.

Re: Sprawdzona pralnia chemiczna

: 26 sty 2021, 22:51
autor: Szałwia
Nie tylko ty masz problem z pralnią bo sama też od jakiegoś czasu szukam czegoś nowego bo obecna mocno podniosła ceny. Zależy mi żeby można było zamówić odbiór z domu oraz mieć jakieś zniżki jako stały klient. Ma ktoś jakieś pomocne koło?

Re: Sprawdzona pralnia chemiczna

: 26 sty 2021, 23:11
autor: Piotruś
Rozwiązaniem waszych problemów będzie oferta tej pralni https://www.pralnia-warszawianka.pl/ gdzie masz nie tylko pranie i prasowanie ale także dowóz i odbiór z domu klienta. Czego chcieć więcej? I nie zapominajmy że mają ofertę abonamentową dla stałych klientów. Miejsce idealne dla osób ceniących czystość i dobre ceny za usługi.

Re: Sprawdzona pralnia chemiczna

: 28 mar 2021, 20:54
autor: Gabryś
U mnie najlepszą pralnią jest https://www.washster.com/pralnia-warsza ... a-wilanow/ pralnia Wilanów, uważam, że nigdy jeszcze nie trafiłem lepiej, wcześniej nie miałem dobrych wspomnień z pralniami, koszule poniszczone a drogo jak nie wiem co! Tu się pozytywnie zaskoczyłem i już zostałem! Wszystko na 5+