Sprawdzona pralnia chemiczna

Polecenia w dziedzinie usług. Najlepsze kosmetyczki, biura tłumaczeń, firmy sprzątające, fotografowie i wiele innych.
Oleńka

Sprawdzona pralnia chemiczna

Post autor: Oleńka »

Moi drodzy mam taki problem że moja lokalna pralna w stolicy zamknęła się i nie mam gdzie prać i prasować koszul. Pralki nie mam bo mam małą kawalerkę a zresztą nie opłaca mi się na tyle rzeczy ile mam. Pomóżcie mi znaleźć nową pralnię z niskimi cenami i sprawną obsługą.
Szałwia

Re: Sprawdzona pralnia chemiczna

Post autor: Szałwia »

Nie tylko ty masz problem z pralnią bo sama też od jakiegoś czasu szukam czegoś nowego bo obecna mocno podniosła ceny. Zależy mi żeby można było zamówić odbiór z domu oraz mieć jakieś zniżki jako stały klient. Ma ktoś jakieś pomocne koło?
Piotruś

Re: Sprawdzona pralnia chemiczna

Post autor: Piotruś »

Rozwiązaniem waszych problemów będzie oferta tej pralni https://www.pralnia-warszawianka.pl/ gdzie masz nie tylko pranie i prasowanie ale także dowóz i odbiór z domu klienta. Czego chcieć więcej? I nie zapominajmy że mają ofertę abonamentową dla stałych klientów. Miejsce idealne dla osób ceniących czystość i dobre ceny za usługi.
Gabryś

Re: Sprawdzona pralnia chemiczna

Post autor: Gabryś »

U mnie najlepszą pralnią jest https://www.washster.com/pralnia-warsza ... a-wilanow/ pralnia Wilanów, uważam, że nigdy jeszcze nie trafiłem lepiej, wcześniej nie miałem dobrych wspomnień z pralniami, koszule poniszczone a drogo jak nie wiem co! Tu się pozytywnie zaskoczyłem i już zostałem! Wszystko na 5+
ODPOWIEDZ