Strona 1 z 1

polecana strona - inwestowanie

: 22 maja 2023, 22:01
autor: lilek
Cześć!
Dzisiaj chce się podzielić świetną stroną o inwestowaniu w kryptowaluty ale nie tylko! Ma mnóstwo merytorycznej treści, jeśli ktoś wchodzi w temat, serdecznie polecam https://kryptowiedza.pl/ ! Maaasa wiedzy :)

Re: polecana strona - inwestowanie

: 22 cze 2023, 17:57
autor: Zdzisław
Na stronie https://codziennypoznan.pl/2016-12-21/p ... ie-oplaca/ znajdziecie interesujący artykuł na temat wykorzystania pozycjonowania strony do promocji marki. Jeżeli jesteście zainteresowani takim rozwiązaniem, to wszelkie informacje znajdziecie na stronie.

Re: polecana strona - inwestowanie

: 21 sie 2023, 11:16
autor: Marletta
A jaką stronę polecacie do oszczędzania na emeryturę? Zastanawiałam się nad IKE lub IKZE, co prawda jeszcze mam dużo czasu ale niedawno zdecydowałam się podpisać umowę b2b i założyłam działalność jednoosobową więc dobrze by było pomyśleć o zabezpieczeniu na przyszłość.

Re: polecana strona - inwestowanie

: 29 lis 2023, 11:28
autor: pinezka
Nie wiem czy jest skuteczny na to sposób, ale ja staram się inwestowac we własną przyszłośc i zaczełam odkładac na ppk. Teraz można tam sprawdzac w każdym momencie ile zgromadziło się tam już środków co jest wygodne i bardzo motywujące do dalszego oszczedzania

Re: polecana strona - inwestowanie

: 02 kwie 2024, 19:32
autor: MarcinS
Inwestycja w wysokiej jakości częsci zamienne do maszyn rolniczych zapewnia nie tylko sprawne działanie, ale także długoterminową trwałość urządzenia. Więcej przeczytasz w tekście, który ostatnio znalazłem w sieci i bardzo polecam! :mrgreen:

https://milkproduction.com.pl/najwaznie ... zawodnosc/

Re: polecana strona - inwestowanie

: 06 maja 2024, 15:09
autor: Dostojowsky
Tutaj https://niezbednikprzedsiebiorcy.pl/ksi ... rto-czytac znajdziecie ciekawą listę książek o inwestowaniu. Początek inwestowania może wydawać się trudny, ale istnieje wiele opcji dla osób z różnymi poziomami wiedzy i budżetami. Można rozważyć inwestowanie w akcje, obligacje, nieruchomości czy fundusze inwestycyjne.