polecana strona - inwestowanie

Polecamy strony, serwisy, platformy sprzedażowe. Chcesz się podzielić opinią? Pisz śmiało!
lilek

polecana strona - inwestowanie

Post autor: lilek »

Cześć!
Dzisiaj chce się podzielić świetną stroną o inwestowaniu w kryptowaluty ale nie tylko! Ma mnóstwo merytorycznej treści, jeśli ktoś wchodzi w temat, serdecznie polecam https://kryptowiedza.pl/ ! Maaasa wiedzy :)
Zdzisław

Re: polecana strona - inwestowanie

Post autor: Zdzisław »

Na stronie https://codziennypoznan.pl/2016-12-21/p ... ie-oplaca/ znajdziecie interesujący artykuł na temat wykorzystania pozycjonowania strony do promocji marki. Jeżeli jesteście zainteresowani takim rozwiązaniem, to wszelkie informacje znajdziecie na stronie.
Marletta

Re: polecana strona - inwestowanie

Post autor: Marletta »

A jaką stronę polecacie do oszczędzania na emeryturę? Zastanawiałam się nad IKE lub IKZE, co prawda jeszcze mam dużo czasu ale niedawno zdecydowałam się podpisać umowę b2b i założyłam działalność jednoosobową więc dobrze by było pomyśleć o zabezpieczeniu na przyszłość.
Awatar użytkownika
pinezka
Posty: 52
Rejestracja: 29 sty 2020, 13:10

Re: polecana strona - inwestowanie

Post autor: pinezka »

Nie wiem czy jest skuteczny na to sposób, ale ja staram się inwestowac we własną przyszłośc i zaczełam odkładac na ppk. Teraz można tam sprawdzac w każdym momencie ile zgromadziło się tam już środków co jest wygodne i bardzo motywujące do dalszego oszczedzania
MarcinS

Re: polecana strona - inwestowanie

Post autor: MarcinS »

Inwestycja w wysokiej jakości częsci zamienne do maszyn rolniczych zapewnia nie tylko sprawne działanie, ale także długoterminową trwałość urządzenia. Więcej przeczytasz w tekście, który ostatnio znalazłem w sieci i bardzo polecam! :mrgreen:

https://milkproduction.com.pl/najwaznie ... zawodnosc/
Dostojowsky

Re: polecana strona - inwestowanie

Post autor: Dostojowsky »

Tutaj https://niezbednikprzedsiebiorcy.pl/ksi ... rto-czytac znajdziecie ciekawą listę książek o inwestowaniu. Początek inwestowania może wydawać się trudny, ale istnieje wiele opcji dla osób z różnymi poziomami wiedzy i budżetami. Można rozważyć inwestowanie w akcje, obligacje, nieruchomości czy fundusze inwestycyjne.
ODPOWIEDZ