Strona 1 z 1

psychiatra online

: 13 paź 2020, 15:27
autor: deborah
Zastanawiam się nad wizytą w gabinecie psychiatrycznym. Czy psychiatra online sprawdzi się podobnie, jak tradycyjna wizyta?

Re: psychiatra online

: 19 paź 2020, 12:26
autor: kasiunia
deborah pisze: ↑13 paź 2020, 15:27 Zastanawiam się nad wizytą w gabinecie psychiatrycznym. Czy psychiatra online sprawdzi się podobnie, jak tradycyjna wizyta?
Uważam ,że zdecydowanie tak.Sami korzystamy z tej formy terapii, po prostu w obecnej sytuacji jest to forma bardzo wygodna i bezpieczna.Oczywiście znamy już swoich lekarzy więc jest nam dużo łatwiej z nimi rozmawiać ale uważam ,że są to na tyle empatyczni ludzie ,że nawet jak pierwszy raz odbędziesz poradę wideo - będzie dobrze.Korzystamy z klinki Psychomedic - https://psychomedic.online/, gdzie umawiamy się na godziny jakie nam pasują a wizyta odbywa się bez wychodzenia z domu. Pzry tym są bardzo pomocni i empatyczni. Słowem polecam tych lekarzy i tą formę terapii.

Re: psychiatra online

: 12 lis 2020, 14:29
autor: Łucja
Ja mogę od siebie polecić https://psychomedic.pl/psychiatra-lodz/ , korzystałam tutaj z wideo konsultacji i przyniosły one oczekiwane efekty. Miałam spore problemy na tle psychicznym, myślałam, że dla mnie już nie ma ratunku, ale pshomedic stanęło na wysokości zadania i pomogli mi wyjść na prostą. Wideo konsultacje są prowadzone na prawdę dobrze, prawie niczym nie różnią się od tradycyjnych wizyt.

Re: psychiatra online

: 30 maja 2021, 22:54
autor: Chowański
To jednak dużo bardziej złożona kwestia. Chodzi w końcu o to, byście byli w stanie jak najlepiej zadbać o Wasze samopoczucie. Ja na pewno mogę Wam już teraz podpowiedzieć, byście zawsze korzystali z jak najlepszej jakościowo pomocy. Jeśli chodzi o wsparcie psychiatryczne, to na pewno mogę Wam polecić https://psychomedic.pl/psychiatra-lodz/ Tam znajdziecie specjalstów, którzy pomoga Wam wyjść na prostą.