psychiatra online

Miejsce na przeróżne tematy, dyskusje i porady.
Awatar użytkownika
deborah
Posty: 28
Rejestracja: 28 sie 2020, 12:33

psychiatra online

Post autor: deborah »

Zastanawiam się nad wizytą w gabinecie psychiatrycznym. Czy psychiatra online sprawdzi się podobnie, jak tradycyjna wizyta?
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 73
Rejestracja: 26 maja 2019, 18:44

Re: psychiatra online

Post autor: kasiunia »

deborah pisze: ↑13 paź 2020, 15:27 Zastanawiam się nad wizytą w gabinecie psychiatrycznym. Czy psychiatra online sprawdzi się podobnie, jak tradycyjna wizyta?
Uważam ,że zdecydowanie tak.Sami korzystamy z tej formy terapii, po prostu w obecnej sytuacji jest to forma bardzo wygodna i bezpieczna.Oczywiście znamy już swoich lekarzy więc jest nam dużo łatwiej z nimi rozmawiać ale uważam ,że są to na tyle empatyczni ludzie ,że nawet jak pierwszy raz odbędziesz poradę wideo - będzie dobrze.Korzystamy z klinki Psychomedic - https://psychomedic.online/, gdzie umawiamy się na godziny jakie nam pasują a wizyta odbywa się bez wychodzenia z domu. Pzry tym są bardzo pomocni i empatyczni. Słowem polecam tych lekarzy i tą formę terapii.
Łucja

Re: psychiatra online

Post autor: Łucja »

Ja mogę od siebie polecić https://psychomedic.pl/psychiatra-lodz/ , korzystałam tutaj z wideo konsultacji i przyniosły one oczekiwane efekty. Miałam spore problemy na tle psychicznym, myślałam, że dla mnie już nie ma ratunku, ale pshomedic stanęło na wysokości zadania i pomogli mi wyjść na prostą. Wideo konsultacje są prowadzone na prawdę dobrze, prawie niczym nie różnią się od tradycyjnych wizyt.
Chowański

Re: psychiatra online

Post autor: Chowański »

To jednak dużo bardziej złożona kwestia. Chodzi w końcu o to, byście byli w stanie jak najlepiej zadbać o Wasze samopoczucie. Ja na pewno mogę Wam już teraz podpowiedzieć, byście zawsze korzystali z jak najlepszej jakościowo pomocy. Jeśli chodzi o wsparcie psychiatryczne, to na pewno mogę Wam polecić https://psychomedic.pl/psychiatra-lodz/ Tam znajdziecie specjalstów, którzy pomoga Wam wyjść na prostą.
ODPOWIEDZ