Wesele w plenerze

Polecenia w dziedzinie usług. Najlepsze kosmetyczki, biura tłumaczeń, firmy sprzątające, fotografowie i wiele innych.
Awatar użytkownika
Miłosława
Posty: 1
Rejestracja: 04 cze 2020, 15:29

Wesele w plenerze

Post autor: Miłosława »

Cześć!
Od początku zależało mi na zorganizowaniu mojego weselnego przyjęcia w plenerze. Spodobała mi się oferta Folwarku Ruchenka w okolicach Warszawy. Czy ktoś z was słyszał o tym miejscu i chciałby się podzielić opinią na jego temat?

dadzą ci karabin
Awatar użytkownika
Oriana_75
Posty: 1
Rejestracja: 30 maja 2020, 8:38

Re: Wesele w plenerze

Post autor: Oriana_75 »

Dla wielu osób wesele w stodole nie brzmi zachęcająco, ale moim zdaniem Folwark Ruchenka ma niesamowity klimat, który przypasuje każdemu. Myślę, że udana zabawa to przede wszystkim dobra atmosfera, a w Ruchence o nią nietrudno. Zdecydowanie polecam:)
gośka

Re: Wesele w plenerze

Post autor: gośka »

Wesele w plenerze to świetna sprawa. Znajoma organizowała takie wesele w stodole, a pod koniec imprezy puścili przepiękne fajerwerki. Goście byli pod ogromnym wrażeniem. Trzeba tylko pamiętać by wyrzutnie fajerwerków miały odpowiednie certyfikaty i były bezpieczne. Sama zastanawiam się nad taką oprawą wesela.
rómbrus

Re: Wesele w plenerze

Post autor: rómbrus »

Co do wcześniej tutaj poruszanego tematu pokazu fajerwerków to ja od siebie mogę wam polecić zapoznanie się z ofertą https://s-piro.pl/ Jest to świetna firma z Gorzowa, która zajmuje się organizowaniem pokazów tego typu. Sam jakiś czas temu korzystałem z ich usług i mogę potwierdzić ich pełen profesjonalizm.
Żancia

Re: Wesele w plenerze

Post autor: Żancia »

Czemu by nie wesele w plenerze, ja bym pomyślała jeszcze o jakimś zespole. Ostatnio widziałam, że zespół Bayer Full https://ciekawynews.pl/slub/uczyn-ten-d ... go-wesela/ ma taką opcje, lubicie takie klimaty czy raczej wolicie standardzik ?
MartaŻ234

Re: Wesele w plenerze

Post autor: MartaŻ234 »

Ja też miałam na swoim weselu pokaz fajerwerków i taki pokaz zamawiałam w firmie Pol-Expance https://www.pol-expance.pl/pl/offer . Znam firmę doskonale nie tylko z pokazu jaki zrobili na moim ślubie ale firma prowadzi również hurtownie fajerwerków wiec kupujemy u nich fajerwerki na sylwka.
DiankaŻ

Re: Wesele w plenerze

Post autor: DiankaŻ »

Moim zdaniem wesele w plenerze to bardzo fajna sprawa i bardzo modna teraz . Moja kuzynka taki ślub miała i powiem wam, że wesele i przysięga na molo nad zalewem to było coś pięknego. Z tego co wiem kuzynka wynajęła agencję, która zadbała o oprawę muzyczną . Jeżeli ktos z was jest zainteresowany to polecam ART-MARGOT z Warszawy http://artmargot.pl/
SoniaŻ

Re: Wesele w plenerze

Post autor: SoniaŻ »

Hm.... ja czułabym się niepewnie jeżeli robiłabym ślub i wesele w plenerze zwłaszcza o tej porze roku kiedy non stop są burze. Dlatego moje wesele zostało zorganizowane w tej Willi Wilanów na w Warszawie na Wilanowie http://www.villawilanow.pl/wesela/ . Mielimy salę z dostępem do ogrodu wiec mieliśmy dach nad głową i plener jak się patrzy.
CieślikF

Re: Wesele w plenerze

Post autor: CieślikF »

Myślę ,że jedna z ważniejszych spraw to wybór miejsca wesela i sali weselnej . Bardzo popularne stają się wesela poza miejscem zamieszkania, z zapewnionym noclegiem dla gości weselnych albo też wesela w plenerze. Najczęściej wesela w plenerze organizowane są w okresie lata ale spotkałam się także z weselem w plenerze w pięknej zimowej scenerii w Karkonoszach. Zresztą organizując wesel e jest cała lista spraw do załatwienia o rzeczy do przygotowania. Ustalenie listy gości i wybór sali weselnej, to pierwszy krok, później wybór sali weselnej, fotografia ślubna ,pierwszy taniec i wiele innych. Na szczęście można liczyć w tych sprawach na pomoc firm - profesjonalistów, który zajmą się każdą sprawą związaną z waszym weselem.
ŁukaszŻ

Re: Wesele w plenerze

Post autor: ŁukaszŻ »

Znam firmę POL-EXPANCE https://www.pol-expance.pl/pl/contact/form z Kobylanki. Zamawiałem u nich fajerwerki na swój ślub i ślub koleżanki i powiem wam, że naprawdę opłaca się tak kupować. Polecam zapoznać się z oferta firmy bo maja fajne ceny promocyjne.
Maśka

Re: Wesele w plenerze

Post autor: Maśka »

Miłosława pisze: ↑06 lis 2020, 13:55 Cześć!
Od początku zależało mi na zorganizowaniu mojego weselnego przyjęcia w plenerze. Spodobała mi się oferta Folwarku Ruchenka w okolicach Warszawy. Czy ktoś z was słyszał o tym miejscu i chciałby się podzielić opinią na jego temat?
Jak potrzebujecie namiaru dla panny młodej do salonu piękności w Warszawie i okolicy to super pakiety ślubny mają w Wellmetime.com, dziewczyny pracują mobilnie, więc przyjeżdżają do klientki.
Magda12

Re: Wesele w plenerze

Post autor: Magda12 »

Jeśli zależy Wam na dobrym fotografie to przejrzyjcie sobie też portfolio fotograf ślubny łódź Marcin Drechna, myślę, że Wam bardzo się spodoba. Sądzę, że to będzie najlepszy wybór jeśli chodzi o ślubnego fotografa, zrobi on wszystko na najwyższym poziomie.
dreeams

Re: Wesele w plenerze

Post autor: dreeams »

Magda12 pisze: 05 paź 2021, 15:56 Jeśli zależy Wam na dobrym fotografie to przejrzyjcie sobie też portfolio fotograf ślubny łódź Marcin Drechna, myślę, że Wam bardzo się spodoba. Sądzę, że to będzie najlepszy wybór jeśli chodzi o ślubnego fotografa, zrobi on wszystko na najwyższym poziomie.
W sumie zastanawiam się, kogo ja na moje przyjęcie zaproszę. W końcu ma to być ślub kościelny z naprawdę poważnymi atrakcjami. Wiecie, jakieś tam spotkania, zabawy i tak dalej. Mam nadzieję, że koniec końców na coś ciekawego trafimy. Zależy mi na tym, żebyśmy się naprawdę dobrze bawili i to zapamiętali.
dariaa

Re: Wesele w plenerze

Post autor: dariaa »

Dzisiaj to można mieć wesele niczym z bajki, bo jest tak wiele opcji. Ja też mam nadzieję, że moje wesele magiczne. Jak chodzi o mnie to teraz będę szukać suknie ślubne, bo musiałabym przede wszystkim wybrać dla siebie kreację. Myślę, że firma suknieboho.pl spełni moje oczekiwania, bo ponoć mają niezłe kreacje.
grazka

Re: Wesele w plenerze

Post autor: grazka »

Mysle, ze w plenerze to tez barman na wesele by sie przydal, warto o tym pomyslec wczesniej. Pamietam, ze na ostatnim weselu na ktorym bylam to byla ogromna atrakcja ;)
monka88

Re: Wesele w plenerze

Post autor: monka88 »

I super... Na pewno takie wesele będzie miało swój niepowtarzalny urok... Ja to myślę czy nie postawić na
wesele boho, bo cenię sobie lekkość, swobodę i ten klimat. Muszę jednak dowiedzieć się więcej o organizacji takiej okoliczność - w takim stylu.
ODPOWIEDZ