Zespoły na wesele

Polecenia w dziedzinie usług. Najlepsze kosmetyczki, biura tłumaczeń, firmy sprzątające, fotografowie i wiele innych.
Awatar użytkownika
lucja1995
Posty: 1
Rejestracja: 11 sie 2022, 5:30

Zespoły na wesele

Post autor: lucja1995 »

Słuchajcie, robię właśnie listę zespołów na wesele, mam wprawdzie jeszcze trochę czasu, żeby podjąć decyzję, ale liczę na to, że podzielicie się ze mną namiarami na sprawdzone zespoły :) Zależy mi na tym, żeby grały różnorodnie, obowiązkowo największe hity disco polo, hity, które ma w repertuarze zespół akcent muszą być obowiązkowo, no ale też inne gatunki muzyczne :)
Zosia9

Re: Zespoły na wesele

Post autor: Zosia9 »

Cześć! Poszukujemy idealnej sali weselnej na Śląsku na nasze wesele https://salaonesto.pl/sala-weselna/slask/ . Czy ktoś może polecić miejsce, które stworzy magiczną atmosferę podczas naszej uroczystości? Chcielibyśmy, aby to było wyjątkowe miejsce na nasze wesele. Dzięki z góry za wszelkie sugestie!
kamilla361

Re: Zespoły na wesele

Post autor: kamilla361 »

Uważam, że bardzo ważne jest to, aby zdecydować się na odpowiedni zespół na wesele, bo dzięki temu można liczyć na świetną zabawę na własnym weselu.

__
trening medyczny Kraków
owi930

Re: Zespoły na wesele

Post autor: owi930 »

Jakie zespół Waszym zdaniem jest najlepszy? Nie ukrywam, że też rozglądam się za różnymi propozycjami i mam nadzieję, że jakiś zespół znajdę.

__
drzwi z montażem
jui898

Re: Zespoły na wesele

Post autor: jui898 »

Uważam, że bardzo ważne jest to, aby zdecydować się na właściwy zespół i na szczęście w różnych miastach ich nie brakuje. Śmiało możecie się rozejrzeć.

__
multiagencja ubezpieczeniowa
ala393

Re: Zespoły na wesele

Post autor: ala393 »

No z pewnością każdemu zależy na tym, aby wybrać jak najbardziej odpowiedni zespół, który spełni wszystkie oczekiwania i pięknie zabawi gości.

__
nowe nieruchomości marbella
Zdzisław

Re: Zespoły na wesele

Post autor: Zdzisław »

Jeżeli szukacie pomysłów na pomysły na wieczór panieński , to zdecydowanie mogę Wam polecić sprawdzić stronę, gdzie znajdziecie najlepszy poradnik ślubny. Co Wy o nim sądzicie?
ODPOWIEDZ