wywóz gruzu

Polecenia w dziedzinie usług. Najlepsze kosmetyczki, biura tłumaczeń, firmy sprzątające, fotografowie i wiele innych.
marzeńka

wywóz gruzu

Post autor: marzeńka »

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www a dowiesz się więcej ... https://wywozodpadowwroclaw.pl/
Awatar użytkownika
Tola
Posty: 373
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:32

Re: wywóz gruzu

Post autor: Tola »

A czy słyszeliście o specjalnych workach polipropylenowych Big-Bag? Jak widać na stronie internetowej https://big-kam.pl/big-bag-1000-kg/, takie kontenery elastyczne świetnie nadają się do transportu ciężkich materiałów, w tym również gruzu. Cechują się naprawdę dużą trwałością i odpornością na rozerwanie. Czy ktoś z Was miał okazję ich używać?
MatiSź

Re: wywóz gruzu

Post autor: MatiSź »

Ja ze swojej strony mogę polecić firmę https://ekoraff.pl/o-firmie/, która oferuję takie usługi jak wywóz nieczystości, odpadów, gruzu, wszelkich odpadów budowlanych, śmieci oraz sort odpadów i odzysk surowców wtórnych. Ja polecam zapoznać się z ich oferta bo ja na przykład zamawiam u nich wywóz nieczystości.
Rafi

Re: wywóz gruzu

Post autor: Rafi »

Generalnie od paru lat wywóz gruzu i innych odpadów budowlanych ( po za gabarytami) wykonuje się, co raz częściej, za pomocą tego, worków big bag. Z doświadczenia wiem, że jest to najwygodniejsza forma. Są nawet firmy, które oferują tylko worki big bag na gruz, zamiast kontenerów. W Warszawie z kontenerem jest straszne utrapienie, bo zajmuje dużo miejsca, i to jeszcze parkingowe. Nie mówiąc już o tym, że w takim kontenerze połowa śmieci jest Twoja, a druga połowa sąsiadów.
ODPOWIEDZ