Wyposażenie do pizzerii - kuchnia

Polecenia w dziedzinie usług. Najlepsze kosmetyczki, biura tłumaczeń, firmy sprzątające, fotografowie i wiele innych.
Tygieł

Wyposażenie do pizzerii - kuchnia

Post autor: Tygieł »

Szukam sprawdzonego dostawy wyposażenia gastronomicznego do pizzerii. Planujemy zacząć biznes w lipcu, macie może dla mnie jakieś podpowiedzi i przede wszystkim gdzie mogę liczyć na wysoką jakość i dobre ceny. Pozdrawiam i oczywiście mam nadzieję, ze temat też nam się będzie tutaj rozwijał!
KrzysztofEś

Re: Wyposażenie do pizzerii - kuchnia

Post autor: KrzysztofEś »

Jeżeli o mnie chodzi to zdecydowałem się postawić na Invest Horeca, jest to hurtownia w przypadku której będziecie mogli liczyć zarówno na dobre ceny, szeroki wybór i profesjonalizm obsługi. My zdecydowaliśmy się na nawiązanie tej współpracy już ponad dwa lata temu i jak do tej pory wszystko działa poprawnie. Dobre ceny, szeroki wybór i najlepsi producenci.
Toreź

Re: Wyposażenie do pizzerii - kuchnia

Post autor: Toreź »

Jak piece, trzony kuchenne, czy meble i zmywarki to jak najbardziej Invest Horeca to hurtowania w której można liczyć na rozsądne ceny, szeroki wybór propozycji i profesjonalizm obsługi. Dlatego też zajrzyj sobie na stronę https://investhoreca.pl/q/?keywords=kuchnia gdzie przejrzysz dostępne możliwości, a poza tym i tak można również liczyć na ich wsparcie obsługi jak macie jakiekolwiek pytania oraz wątpliwości.
Tygieł

Re: Wyposażenie do pizzerii - kuchnia

Post autor: Tygieł »

Dziękuję Wam za pierwsze wskazówki z własnych doświadczeń i mam nadzieję, że również podejmę racjonalną decyzję dla swojej nowej pizzerii gdzie rzeczywiście chcemy postawić przede wszystkim na jakość i wydajność pracy żeby klienci byli jak najbardziej zadowoleni i chętnie wracali.
Niśka

Re: Wyposażenie do pizzerii - kuchnia

Post autor: Niśka »

W mojej opinii jak najbardziej warto tutaj wymienić hurtownie Invest Horeca, gdzie nawet ostatnio chcieliśmy trochę odświeżyć wyposażenie i zmienić głównie akcesoria do gotowania, smażenia itd. i u nich bez problemów je sobie dobraliśmy. Dlatego dobrze przejrzeć sobie ofertę na https://investhoreca.pl/ dosłownie znajdziecie wszystko w dobrych cenach i też wysokiej jakości oraz topowych producentów.
ODPOWIEDZ