Wilgoć w łazience

Polecenia w dziedzinie usług. Najlepsze kosmetyczki, biura tłumaczeń, firmy sprzątające, fotografowie i wiele innych.
Awatar użytkownika
Knor
Posty: 49
Rejestracja: 13 sie 2019, 18:07

Wilgoć w łazience

Post autor: Knor »

Niestety ale zazwyczaj jest to zbyt duża wilgoć w mieszkaniu i dlatego też unosi się taki zapach. Zaczął bym na Twoim miejscu od osuszenia całego mieszkania. Z tego co czytałam to tutaj https://optimal-osuszanie.pl/ znajdziesz pomoc w tym kierunku.
Awatar użytkownika
Kaczak
Posty: 5
Rejestracja: 27 gru 2019, 17:50

Re: Wilgoć w łazience

Post autor: Kaczak »

Widziałem dobre opinie na temat tego. Od Ciebie zależy, czy się na to zdecydujesz.
Jeśli kobieta kocha mężczyznę, odda mu się nawet przez szczelinę w drzwiach.
Awatar użytkownika
Iwona40
Posty: 41
Rejestracja: 28 sty 2020, 13:34

Re: Wilgoć w łazience

Post autor: Iwona40 »

Moim zdaniem wentylacja jest kluczową metodą jeżeli chodzi o wilgoć w łazience. U nas w domu był ogólny problem z wilgocią i robiła się pleśń .... Mąż zamówił wykonanie wentylacji i pożegnaliśmy wilgoć w domu.
Awatar użytkownika
sabka
Posty: 112
Rejestracja: 27 maja 2019, 22:42

Re: Wilgoć w łazience

Post autor: sabka »

Jeśli znacie przyczynę, to dlaczego jej nie usuniecie? Nie ma nad czym się zastanawiać. Trzeba szybko działać. Niestety, ale wilgoć w domu bardzo źle wpływ na nasze zdrowie. Poza tym pojawiają się negatywne konsekwencje na ścianach. Wychodzi grzyb, przebarwiają się ściany i przede wszystkim w domu pojawia się nieprzyjemny zapach. Trudno go ukryć przed domownikami oraz gośćmi, którzy do nas przychodzą.
Graś

Re: Wilgoć w łazience

Post autor: Graś »

Kluczowe jest poznać przyczynę wilgoci. Niestety często tylko nam się wydaje, gdzie tkwi problem, działamy po omacku, a potem się dziwimy, że nie ma efektu. Być może przyczyną zawilgocenia jest zła wentylacja, ale równie dobrze może za taki stan rzeczy odpowiadać uszkodzenie termo lub hydroizolacji, nieszczelność dachu lub wiele innych rzeczy. Żeby to sprawdzić, trzeba przeprowadzić profesjonalne badanie budowlane. Takimi sprawami zajmuje się firma Eko Projekt - http://www.ekspertyzy-mykologiczne.pl/. Po badaniu budowlanym ustalą co się dzieje, oraz jak temu zaradzić czyli jakie prace trzeba wykonać. Przedstawia także kosztorys takich prac.
ODPOWIEDZ