Usługi podatkowe BFA Poland

Polecenia w dziedzinie usług. Najlepsze kosmetyczki, biura tłumaczeń, firmy sprzątające, fotografowie i wiele innych.
Awatar użytkownika
wszebor1966
Posty: 1
Rejestracja: 05 lis 2020, 18:05

Usługi podatkowe BFA Poland

Post autor: wszebor1966 »

Słyszeliście może o firmie BFA Poland? Zainteresowałem się ich ofertą, bo dobrze wiem, że należy mi się zwrot podatku z zagranicy. Dajcie znać, czy korzystaliście z ich usług i czy polecacie.
Awatar użytkownika
Krystian1973
Posty: 1
Rejestracja: 25 sty 2021, 14:15

Re: Usługi podatkowe BFA Poland

Post autor: Krystian1973 »

Długo szukałem dobrych specjalistów, ale wreszcie zdecydowałem się na BFA Poland i uważam, że to była dobra decyzja. W końcu pomogli mi uzyskać zwrot podatku z Holandii i to dość sprawnie. Są niezastąpieni i z pewnością nie tylko ja tak myślę.
Bączek

Re: Usługi podatkowe BFA Poland

Post autor: Bączek »

Jak dla mnie są to sprawy bardzo niezrozumiałe i ja również przez pewien okres czasu pracowałem za granicą. Właśnie w takich sytuacjach zdecydowałem, że kontakt z firmą http://www.thompsonstein.com/ będzie najlepszym rozwiązaniem. Tym bardziej, że fajnie jest mieć wsparcie w kwestiach prawnopodatkowych.
Myśliwiec

Re: Usługi podatkowe BFA Poland

Post autor: Myśliwiec »

W sumie sama wiedza o podatkach moim daniem jest niezwykle ważna i muszę przyznać, ze ja również jakiś czas temu zacząłem coraz więcej na ten temat czytać. Bardzo spodobało mi się to co przeczytałem na stronie https://manager24.pl/czym-jest-ulga-br/ i teraz już wiem na czym polega ulga B+R.
Wyżeł

Re: Usługi podatkowe BFA Poland

Post autor: Wyżeł »

Akurat ja z takich usług jeszcze nigdy nie miałem okazji korzystać lecz wiem jak same kwestie podatkowe są ważne. Właśnie dlatego moim zdaniem doskonale na stronie http://www.secus.pl/zmiany-podatkowe-w- ... -nas-czeka opisano to jakie zmiany podatkowe nas czekają w 2022 roku.
Karzełek

Re: Usługi podatkowe BFA Poland

Post autor: Karzełek »

Ja na ten moment dopiero co zaczynam powoli orientować się w kwestiach podatkowych i po prostu staram się czytać na ten temat. Jestem przekonany, że bardzo fajnie w artykule https://taxology.co/pl/co-to-jest-vat-oss/ zostało wyjaśnione czym jest VAT OSS i myślę, że wielu osobom taka wiedza będzie potrzebna.
ODPOWIEDZ