Usługi księgowe w małej firmie

Polecenia w dziedzinie usług. Najlepsze kosmetyczki, biura tłumaczeń, firmy sprzątające, fotografowie i wiele innych.
Atoriś

Usługi księgowe w małej firmie

Post autor: Atoriś »

Zastanawiam się, czy ktoś z Was, kto prowadzi małą, jednoosobową firmę ogarnia sobie samodzielnie księgowość? Ja brałam to pod uwagę, ale chyba raczej zdecyduję się na pomoc. Wolę, żeby finansami zajęła się księgowa, bo dla mnie takie pojęcia jak prowadzenie księgi przychodów i rozchodów są trochę czarną magią ;)
MagdaŻ

Re: Usługi księgowe w małej firmie

Post autor: MagdaŻ »

ja właśnie podjąłem współpracę z tym biurem rachunkowymhttps://www.jjbr.pl/nasza-oferta, które oferuję szeroki zakres usług zarówno dla podmiotów gospodarczych, jak i osób fizycznych. Biuro oferuję bardzo dobre ceny i szybkie działanie i jak taką współpracę sobię bardzo cenie.
Jabeł

Re: Usługi księgowe w małej firmie

Post autor: Jabeł »

Osobiście nie jestem zwolennikiem darmowej księgowości, bo te programy zazwyczaj nie są w stanie sprostać wymaganiom. My zdecydowaliśmy się w zakresie programu do fakturowania pójść w stronę jednak wykupienia licencji w wersji Standard od RafSoft https://www.rafsoft.net/ która jak do tej pory spisuje się bardzo dobrze. Przygotowali szeroki zakres dodatkowych funkcji, które skutecznie przyśpieszają pracę i jednocześnie pozwalają zachować efektywność na dobrym poziomie.
kiś

Re: Usługi księgowe w małej firmie

Post autor: kiś »

Samodzielne prowadzenie księgowości sprawiało mi wiele problemów, dlatego też od pewnego czasu korzystam z usług https://kancelariaclear.pl/ksiegowosc-d ... podarczej/. Muszę przyznać, że obsługa księgowa firmy jednoosobowej w ich wykonaniu to czysty profesjonalizm, polecam :)
KasiaŚ1985

Re: Usługi księgowe w małej firmie

Post autor: KasiaŚ1985 »

Jeżeli ktoś z was szuka dobrego biura księgowego w Warszawie na Wyszyńskiego 5. Biuro https://www.expertointributis.com/kontakt oferuję szereg usług od doradztwa księgowego po obsługę prawną przedsiębiorstwa. Biuro znam z polecenia koleżanki i wiem, że jestem w dobrych rękach.
Zuzannał

Re: Usługi księgowe w małej firmie

Post autor: Zuzannał »

Jeśli o Warszawę chodzi to my korzystam z Biura księgowego Solvis. Hmm i w sumie co by tu więcej powiedzieć bo jakoś nie czuje się dobrze w reklamowaniu inne firmy. Wiem tylko, że własna księgowość niema w przypadku naszej firmy racji bytu. To zbyt duża odpowiedzialność zbyt wiele trzeba ogarniać a i tak na swoja prace niema czasu.
bożena

Re: Usługi księgowe w małej firmie

Post autor: bożena »

A co powiecie na system, który ułatwi nam pracę w księgowości? Sama od dłuższego czasu korzystam z bardzo dobrego systemu jakim jest https://www.oscbr.pl/ . Cieszę się, że na niego postawiłam, ponieważ można dużo zaoszczędzić czasu jak i nerwów, ponieważ zabezpiecza on też przed popełnianiem błędów
Aldonka

Re: Usługi księgowe w małej firmie

Post autor: Aldonka »

Myślę, że w tych czasach prowadzenie samodzielnie księgowości to jakiś totalny absurd. Przecież przepisy za sprawą pisu zmieniają się z dnia na dzień. W nocy coś napiszą na kolanie, a kilka dni później już obowiązuje. Ja od kiedy pis jest u władzy od razu zainwestowałam w księgową stąd: https://www.ksiegowajaworzno.pl/ i jestem bardzo zadowolona. Płacę kilka stówek co miesiąc i mam święty spokój. Nie muszę przede wszystkim śledzić zmian w przepisach księgowych. Od tego jest biuro księgowe, żeby było na bieżąco i wiedziało jak mnie poprawnie rozliczyć :)
tytus

Re: Usługi księgowe w małej firmie

Post autor: tytus »

Ja mam średniej wielkości firmę, którą rozlicza mi biuro rachunkowe. To jest bardzo wygodne rozwiązanie, jak się nie ma czasu na to. Taką usługę wykonuje mi firma ZARZĄDZANIE BIZNES FINANSE, która znajduje się w Warszawie przy ul. Rafałowskiej 2A. Link do strony: https://www.zbf.com.pl/uslugi Zajmuje się u mnie kadrami i płacami, prowadzi księgi ewidencyjne, rachunkowość, etc. Wszystko jest zawsze porozliczane na czas i bezbłędnie, a biuru za pracę wcale dużo nie płacę. Zdecydowanie je polecam.
wybaczającaaa

Re: Usługi księgowe w małej firmie

Post autor: wybaczającaaa »

Zastanawiam się na przykład, jak powinien wyglądać odpowiedni koncept liczenia godzin, a mianowicie czy dobrym pomysłem będzie , by u mnie używany był kalkulator godzin . Naprawdę mam wrażenie, że dzięki temu po prostu będę się mogła lepiej przygotować.
ODPOWIEDZ