usługi bhp dla firm

Polecenia w dziedzinie usług. Najlepsze kosmetyczki, biura tłumaczeń, firmy sprzątające, fotografowie i wiele innych.
Awatar użytkownika
Oskar1980
Posty: 1
Rejestracja: 11 lis 2022, 17:29

usługi bhp dla firm

Post autor: Oskar1980 »

Witam serdecznie, czy słyszeliście o czymś takim jak obsługa BHP Wrocław? Udało mi się jakiś czas temu znaleźć kilka ofert firm outsourcingowych, które zajmują się nie tylko szkoleniami, ale też audytami, pomocą po wypadkach w miejscu pracy i tym podobnych. Pomyślałem, że warto by było mieć pod ręką tego typu specjalistów, nie sądzicie? Korzystacie i możecie polecić?
Dośka

Re: usługi bhp dla firm

Post autor: Dośka »

W sumie całkiem ważną opcją jest jeszcze to jakich de facto usług czy danych produktów potrzebujemy. Akurat ja chcę powiedzieć, że jak dla mnie bardzo ważną sprawą było zamówienie niektórych oznaczeń bezpieczeństwa. Dziś już wiem, że bez żadnego problemu możemy je znaleźć w sklepie https://znaki-bhp.pl/ do którego każdego z was oczywiście zachęcam zaglądać.
tatka

Re: usługi bhp dla firm

Post autor: tatka »

Wiesz co, moim zdaniem godna zainteresowania jest również oferta proponowana przez EKOFIT. Oferują świetnej jakości szkolenia BHP dla firm i wiele więcej. Najlepiej będzie, jeśli zajrzycie na ich stronę www - tam znajdziecie wszystkie szczegóły.
Gość

Re: usługi bhp dla firm

Post autor: Gość »

Jak myślicie, czy sprawdzanie w sieci elementów takich jak gaśnica płynowa ma sens? Może jednak nie do końca? Dla mnie to jest ważne, żebyśmy sobie porozmawiali i sprawdzili i nie wiem, jak to ma wyglądać, ale jak już, to czekam na propozycje. Może jednak coś w tym względzie polecicie sami?
Zdzisław

Re: usługi bhp dla firm

Post autor: Zdzisław »

Zainteresowanym tematem naszej rozmowy mogę polecić sprawdzić stronę https://kbc.com.pl , na której znajdziecie ofertę sklepu z najróżniejszą odzieża BHP, ostrzegawczą, wędkarską i wiele więcej. W razie pytań, wszelkie informacje o ofercie oraz kontakt znajdziecie na stronie.
Gość

Re: usługi bhp dla firm

Post autor: Gość »

BHP dla firm wspomina o tym że musicie mieć na miejscu odpowiednie oznakowanie. Tutaj powinniście zamówić nicrobase modułowe podstawy drogowe które utrzymają to oznakowanie jak trzeba, solidnie.
ODPOWIEDZ