Transport i spedycja

Polecenia w dziedzinie usług. Najlepsze kosmetyczki, biura tłumaczeń, firmy sprzątające, fotografowie i wiele innych.
Awatar użytkownika
Boleslaw_93
Posty: 1
Rejestracja: 13 sie 2020, 14:29

Transport i spedycja

Post autor: Boleslaw_93 »

Co wiecie na temat firmy textrapoland.eu? Zastanawiam się, czy nie nawiązać z nimi współpracy w zakresie transportu i spedycji. Słyszałem, że to fachowcy i że warto im w tej kwestii zaufać. Zgodzilibyście się?
Awatar użytkownika
Hugo-80
Posty: 1
Rejestracja: 21 wrz 2020, 3:29

Re: Transport i spedycja

Post autor: Hugo-80 »

Ja o firmie Textra mogę się wypowiedzieć wyłącznie pozytywnie. Branża TSL to coś, w czym nie mają konkurencji, a nieobca jest im też deklaracja Intrastat. Mnie współpracuje się z nimi naprawdę dobrze, nie mam żadnych zastrzeżeń.
hohoł

Re: Transport i spedycja

Post autor: hohoł »

Jeśli interesuje was organizacja transportu międzynarodowego to warto zapoznać się z tą ofertą tu https://translogis.pl/ Organizują transport do krajów europejskich i Bliskiego Wschodu. Zorganizują transport morski lub lądowy. Odbierają towar od zleceniodawcy i dostarczają do odbiorcy w krótkim czasie. Ta firma ciągle się rozwija, warto korzystać z ich usług.
alaś

Re: Transport i spedycja

Post autor: alaś »

Jak chcesz korzystac z usług profesjonalnej spedycji to polecam Ci się zainteresowac stroną jaką jest https://symlog.eu/ znajdziesz tutaj naprawdę interesujące oferty które powinny spełnic twoje oczekiwania, bez względu na to czy musisz przetransportowac coś drogą morską czy lądową.
adamiś

Re: Transport i spedycja

Post autor: adamiś »

Ja polecam usługi firmy z Krakowa https://przeprowadzkilider.pl/ Naprawdę szybko działają jeśli chodzi o transport to godni polecenia https://przeprowadzkilider.pl/transport-mebli
świer

Re: Transport i spedycja

Post autor: świer »

W naszym przedsiębiorstwie do spedycji i usług transportowych zatrudniamy firmę zewnętrzną - Tica-logistics z Poznania https://www.ticalogistics.pl/uslugi-transportowe/. Korzystamy z ich usług już od dłuższego czasu, zawsze wykonują dobrze swoja pracę, są terminowi, nasze towary są z nimi bezpieczne. To odpowiedzialni ludzie, którzy posiadają odpowiednie kompetencje, i którym warto zaufać, polecam ich serdecznie.
Wikuś

Re: Transport i spedycja

Post autor: Wikuś »

Z firm transportowych z którymi miałam okazję współpracować i które zajmują się także spedycją szczególnie polecam wam firmę http://astonpartner.pl Jak dla mnie jedna z najlepszych :)
kaliński

Re: Transport i spedycja

Post autor: kaliński »

Sami zajmujemy się produkcja, jednak spedycję i transport naszych towarów zlecamy firmie zewnętrznej - DIERA z Warszawy https://diera.pl/oferta/spedycja-drogowa/. Ich oferta jest kompleksowa, wydaje mi się, że nie ma dla nich rzeczy niemożliwych, mają doświadczenie w branży i wysokie kompetencje. Nigdy nas nie zawiedli, nasze towary są z nimi bezpiecznie dostarczone w terminie na wyznaczone miejsce, polecam.
Awatar użytkownika
passiflora
Posty: 131
Rejestracja: 04 lut 2020, 18:26

Re: Transport i spedycja

Post autor: passiflora »

Zobaczcie sobie oferty na https://przewozyeuropost.pl/ mają naprawde dobre i konkretne ceny a do tego przewożą bezpiecznie o każdej porze roku.
iwonaż

Re: Transport i spedycja

Post autor: iwonaż »

Jeśli chodzi o transport różnych rzeczy to gorąco polecam wam https://www.chiorino.com.pl/ posiadają oni specjalne taśmy transportowe, które są solidnie wykonane, a także wytrzymałe. Ich cena też jest bardzo dobra. a Wy korzystaliście już z ich usług? ;) ;)
Łebek32

Re: Transport i spedycja

Post autor: Łebek32 »

W mojej opinii jeżeli szukacie profesjonalnej pomocy w zakresie rozwijania swojej firmy i też lepszego zarządzania flotą samochodów w firmie to tutaj na pewno warto zwrócić uwagę na możliwości jakie zapewnia system flotman z którego również korzystamy i naprawdę daje fajne możliwości jeżeli chodzi o odczyt danych zdalnie, dokładną lokalizację, zużycie paliwa stanu technicznego, czy także codziennego automatycznego raportowania co daje konkretne informacje co należy jeszcze poprawić.
Ańcek

Re: Transport i spedycja

Post autor: Ańcek »

Transport i logistyka to duże wyzwanie, aby wszystko było odpowiednio zgrane i oczywiście dawało konkretne efekty. Jeżeli jednak chcecie się rozwijać i poszerzać swoją wiedzę w temacie to na pewno warto sprawdzić portal https://logistykaitransport.pl/ na którym dowiecie się więcej jak to wszystko wygląda, co warto wprowadzić i jednocześnie zmienić aby zwiększać efektywność pracy. Może również skorzystacie!
Gośka22

Re: Transport i spedycja

Post autor: Gośka22 »

Jeśli chodzi o transport to w obecnych czasach najlepszym wyjściem jest mieć sprawdzony transport multimodalny tym bardziej jeśli eksportujemy nasze towary zagranicę. Poczytaj ten artykuł https://ski-ho.com.pl/uslugi-multimodal ... korzystac/ i będziesz wiedzieć czy będzie on przydatny dla twojej firmy. Jeśli tak to zawczasu wyszukaj odpowiednią spedycję z zapleczem oraz doświadczeniem.
Violuś

Re: Transport i spedycja

Post autor: Violuś »

Transport to bardzo ważny element całego procesu produkcyjnego.Dobra organizacja transportu z pewnością zmniejszy koszty cyklu produkcyjnego.Jeżeli terminowość dostaw jest dla twojej firmy priorytetem to musisz znaleźć partnera, który zapewni ci takie dostawy.Polecam zainteresować się firmą znaną już na rynku usług transportowych - to firma Logit- https://logit.com.pl/obsluga-celna-logit/ .Firma ta jeśli masz taką potrzebę obsłuży cię kompleksowo i załatwi sprawy związane z obsług
Amłet Ber

Re: Transport i spedycja

Post autor: Amłet Ber »

http://inesii.pl/ oni kompleksowo zajmują się transportem np. mebli, przeprowadzkami. Mają odpowiednich pracowników, odpowiednie pojazdy, odpowiednio podchodzą do pracy, więc mamy pewność, że spokojnie poradzą sobie z realizacją wszystkich zleceń. Dla nas to bardzo duży komfort
Tadeusz Ł

Re: Transport i spedycja

Post autor: Tadeusz Ł »

Ja ze swojej strony polecam zapoznać się z oferta firmy Adviser z Lublina, która oferuje usługi z zakresu transportu kruszyw, materiałów sypkich, zbóż, pasz czy nawet węgla. Firma https://trans-adviser.pl/transport/ oferuję bardzo atrakcyjne ceny i posiadają wszystkie pozwolenia i zezwolenia.
pałuśka

Re: Transport i spedycja

Post autor: pałuśka »

Zarówno w transporcie, spedycji i przemyśle produkcyjnym potrzebne jest bardzo dużo różnych maszyn, takich jak na przykład różne przenośniki. Bardzo dobry producent przenośników ślimakowych jest tutaj - http://www.porkon.pl/przenosniki-slimakowe.html, myślę że znajdą zastosowanie w wielu przeróżnych firmach.
małgośka1

Re: Transport i spedycja

Post autor: małgośka1 »

Wszystko zależy od tego, co chcesz transportować. Myślę, że zaciekawić Cię może między innymi transport niskopodwoziowy poznań: https://kuta-autoserwis.pl/transport-niskopodwoziowy/ . Warto poczytać o tym, czym zajmuje się ta firma. Moim zdaniem warto mieć namiary na nich.
tyńcia

Re: Transport i spedycja

Post autor: tyńcia »

Generalnie w takich branżach, to myślę że mega istotne mogą być wszelkiego rodzaju taśmy techniczne. Pomagam w rodzinnej firmie transportowej i dobrze wiem jak ważna jest jakość np pasów mocujących. Dlatego jeśli ktoś też działa w takiej branży to bardzo polecam taśmy od tego producenta - http://www.batkiewicz.com.pl/produkty/tasmy-techniczne, bardzo dobrze się sprawdzają.
jadźka

Re: Transport i spedycja

Post autor: jadźka »

Mój mąż już od dłuższego czasu prowadzi firmę transportową, ale dopiero w ostatnim czasie zdecydował się na monitoring GPS . Musiał upewnić się jak wygląda dokładnie trasa jednego z kierowców. Coś mu nie pasowało i faktycznie dzięki temu monitoringowi dowiedział się co jest nie tak
łukaszz

Re: Transport i spedycja

Post autor: łukaszz »

A co powiecie na dobry system zabezpieczeń oferowany przez https://safewayfx2.com/ ? Według mnie jest on najkorzystniejszy ze względu na to, że dzięki niemu możemy uniknąć przykrych niespodzianek i co ważne mamy bardzo dobry monitoring obejmujący dosyć duży obszar i przede wszystkim nie wyłącza się w trakcie postoju
kławczakadam

Re: Transport i spedycja

Post autor: kławczakadam »

W przypadku transportu warto najpierw dobrze zaplanować całą realizację, żeby uniknąć późniejszych strat i ewentualnych opóźnień. Współpracuję z firmą Emtech która do transportu maszyn do wykopów wykorzystała nowoczesny tabor wyposażony w specjalistyczne naczepy do tego rodzaju przewozów co znacznie ułatwiło całość transportu. Profesjonalna firma!
ZIgggć

Re: Transport i spedycja

Post autor: ZIgggć »

Jeżeli jesteśmy w temacie transportu to trzeba wiedzieć, żeby wybierać firmy tylko profesjonalne, wyposażone w dobrą flotę . Ja z takiej firmy korzystam i naprawdę jestem zadowolony. Firma EKSPO-TRANS https://ekspo-trans.pl/kontakt/ ma szeroki zakres transportu do m.in.: Irlandii, Finlandii, Chorwacji, Słowenii, Włochy czy Estonii flotą do 24 ton.
ODPOWIEDZ