Tłumaczenia prawne

Polecenia w dziedzinie usług. Najlepsze kosmetyczki, biura tłumaczeń, firmy sprzątające, fotografowie i wiele innych.
Awatar użytkownika
Gilbert90
Posty: 1
Rejestracja: 06 maja 2021, 22:02

Tłumaczenia prawne

Post autor: Gilbert90 »

Witam! Potrzebny mi sprawdzony tłumacz przysięgły z Warszawy, który zajmuje się przekładami dokumentów z dziedziny prawa. Mam na oku kilka ofert, ale nie zaszkodzi jeszcze podpytać tutaj, prawda? Może korzystaliście kiedyś z tego typu usług i chcielibyście mi kogoś konkretnego polecić? Byłbym ogromnie wdzięczny.
marzeńka

Re: Tłumaczenia prawne

Post autor: marzeńka »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań wystarczy klik https://vitasol.com.pl/
orsoł2

Re: Tłumaczenia prawne

Post autor: orsoł2 »

Gilbert90 pisze: ↑18 maja 2021, 2:05 Witam! Potrzebny mi sprawdzony tłumacz przysięgły z Warszawy, który zajmuje się przekładami dokumentów z dziedziny prawa. Mam na oku kilka ofert, ale nie zaszkodzi jeszcze podpytać tutaj, prawda? Może korzystaliście kiedyś z tego typu usług i chcielibyście mi kogoś konkretnego polecić? Byłbym ogromnie wdzięczny.
Dobrze wiedzieć! Ostatnio szukałam tłumacza przysięgłego w j, francuskim, który specjalizuje się w tłumaczeniach medycznych i nie było łatwo!
Gryzdoł

Re: Tłumaczenia prawne

Post autor: Gryzdoł »

W sumie nie przypominam sobie abym kiedykolwiek zlecał tłumaczenia prawne, ale przecież może się to w przyszłości przytrafić. Właśnie dlatego ja również zachęcam każdego do przeczytania wpisu https://enowiny.pl/artykul,56782,tlumac ... lania.html gdzie ciekawie opisano kwestię tłumaczenia strony właśnie z języka angielskiego.
ODPOWIEDZ