sprawa karna

Polecenia w dziedzinie usług. Najlepsze kosmetyczki, biura tłumaczeń, firmy sprzątające, fotografowie i wiele innych.
Ośka

sprawa karna

Post autor: Ośka »

Czy w sprawie karnej w sądzie może reprezentować człowieka radca prawny czy musi być adwokat? Zna się ktoś na tym i mógłby coś tutaj doradzić? Będę wdzięczny za każdą pomoc i poradę. Z góry dziękuję :)

osp łęki górne
Graś

Re: sprawa karna

Post autor: Graś »

Ja jak miałem założoną sprawę karną miałem adwokata. Pomogła mi pani mecenas Magdalena Karaczun - http://karaczun.com.pl/ . Wszystkim się kompleksowo zajęła i cały czas wiedziałem, że pilnuje mojej sprawy, dba o to by wszystko szło po mojej myśli. Jest rzetelna, rzeczowa i profesjonalnie podchodzi do każdej sprawy.
błakczań

Re: sprawa karna

Post autor: błakczań »

Z tego co wyczytałam na Facebooku tej kancelarii https://cejrowski.pl/ to w sprawach karnych może i radca prawny Cię reprezentować pod warunkiem, że nie ma poza kancelaria etatu. Możesz podpytać w kancelarii o której tu mowa, doświadczona i skuteczna
bómrus

Re: sprawa karna

Post autor: bómrus »

Na pewno musicie rozejrzeć się za porządnym adwokatem, który zajmuje się sprawami karnymi. Jeżeli mieszkacie w Gdańsku lub okolicach to polecam wam zgłosić się do https://www.vocaadvise.pl/sprawy-karne Tam na pewno otrzymacie profesjonalną pomoc prawną na najwyższym poziomie.
Miłosz

Re: sprawa karna

Post autor: Miłosz »

Mnie pomógł adwokat Wrocław sprawy karne. Sprawa wydawała się beznadziejne, jednak udało się ją rozwiązać już na pierwszej rozprawie. Dobrze przygotowane pismo procesowe i odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu, dzięki temu nie musiałem się przejmować tym, że nie znam jakiegoś przepisu itd.
pikawką

Re: sprawa karna

Post autor: pikawką »

Ja uważam, że z każdą sprawą powinno się zgłosić do kancelarii Sobczak Maciejewska Zając. Takie Panie wiedzą w jaki sposób zająć się sprawą, tak by Tobie nie zaszkodzić. Czasami człowiekowi wydaje się, że coś samemu będzie w stanie zorganizować ale najczęściej tak niestety nie jest.
Awatar użytkownika
martek
Posty: 69
Rejestracja: 10 maja 2020, 23:42

Re: sprawa karna

Post autor: martek »

Żadne sprawy, które kończą się w sądzie raczej do przyjemnych nie należą. Przynajmniej dla jednej ze stron, zależy o co konkretnie chodzi. Generalnie dobry, doświadczony adwokat to podstawa i od tego trzeba zacząć. Najlepiej, żeby taka osoba specjalizowała się w prawie karnym, miała doświadczenie. Tak jak adwokat Łukasz Węgłowski ze Szczecina. Bardzo pomógł mojemu synowi jak narozrabiał. Mam nadzieję, że to go czegoś nauczy. Nie wiem co by było gdyby nie pan Łukasz.
orsoł2

Re: sprawa karna

Post autor: orsoł2 »

Potwierdzam, że sprawy karne nie są łatwe i dobry, doświadczony adwokat to podstawa. Też bym od tego trzeba zaczęła, aby mieć jakiekolwiek szanse. Na rynku dużo jest uznanych adwokatów - warto oprzeć się na sprawdzonej rekomendacji, bo tutaj nie ma żartów!
Awatar użytkownika
gotowy
Posty: 56
Rejestracja: 13 gru 2019, 18:28

Re: sprawa karna

Post autor: gotowy »

W sprawach karnych polecam Pana Konrada Serafińskiego. Ma swoją kancelarię w Krakowie, sam namiar otrzymałem z polecenia gdy pojawił się u mnie problem z prawem. Adwokat naprawdę godny polecenia, ma wiedzę, duże doświadczenie, angażuje się w prowadzone sprawy, podczas prowadzenia mojej byliśmy w stałym kontakcie.
warchoł

Re: sprawa karna

Post autor: warchoł »

Ośka pisze: ↑26 sty 2021, 17:03 Czy w sprawie karnej w sądzie może reprezentować człowieka radca prawny czy musi być adwokat? Zna się ktoś na tym i mógłby coś tutaj doradzić? Będę wdzięczny za każdą pomoc i poradę. Z góry dziękuję :)

Mnie reprezentowal mecenas Mariusz Olężałek https://mecenas-lodz.com.pl/ rewelacyjny człowiek z wiedza i dosiwiadczeniem
LesławL

Re: sprawa karna

Post autor: LesławL »

Jeśli chcecie, aby wasze pismo procesowe, które musicie dostarczyć do sądu było poprawne pod względem formalnym, skontaktujcie się z kancelarią https://pismaprocesowe.com.pl/. Specjaliści z tej kancelarii zajmują się przygotowywaniem tego typu dokumentów.
Awatar użytkownika
birdy
Posty: 391
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:46

Re: sprawa karna

Post autor: birdy »

Potrzebny jest Ci sprawdzony Adwokat Niemcy po przeprowadzce za granicę? Oprócz https://www.aberlinus.eu/adwokat-niemcy/, istnieje wiele sprawdzonych kancelarii na ternie tego kraju, którzy mogą ci pomóc w przypadku kradzieży lub innych problemów prawnych. Warto poszukać takich specjalistów, aby mieć pewność, że dostaniesz profesjonalną pomoc.
ODPOWIEDZ