Rozwój firmy - usługa kolokacji

Polecenia w dziedzinie usług. Najlepsze kosmetyczki, biura tłumaczeń, firmy sprzątające, fotografowie i wiele innych.
KaśkaM

Rozwój firmy - usługa kolokacji

Post autor: KaśkaM »

Zastanów się ,czy Wasza firma już jest na tym etapie,że należy pomyśleć o własnej serwerowni .Jeśli tak to dobrze - bo świadczy to o tym ,że się rozwijacie. Wcale nie musicie jej budować od podstaw.Słyszeliście o czymś takim jak kolokacja serwerów ? To usługa polegająca na wstawieniu własnych urządzeń IT do profesjonalnej serwerowni Data Center. Oczywiście jeśli nie macie niektórych urządzeń możecie je wydzierżawić.

peltor sporttac ws bluetooth
Awatar użytkownika
dermonek
Posty: 48
Rejestracja: 01 cze 2020, 10:24

Re: Rozwój firmy - usługa kolokacji

Post autor: dermonek »

Rozwój jest bardzo ważny dlatego ja szkolenia takie jak https://pccpoland.pl/szkolenia/sprawozd ... kwartal-ap i tym podobne w tym roku zamierzam odbyć. Przygotowuje sie do prowadzenia własnego biznesu. Pomysł dojrzewał przez kilka lat, ale czuję, że teraz jestem gotowy dlatego mam nadzieję, że będziecie trzymać kciuki za mój sukces! :)
bośka

Re: Rozwój firmy - usługa kolokacji

Post autor: bośka »

Chcąc rozwijać firmę warto zdecydować się na innowacyjne rozwiązania, jak chociażby chmura obliczeniowa. Ja miałam okazję porównać wiele ofert ze sobą i najlepiej z nich wszystkich wypadła https://cloudferro.com/ To właśnie z ich usług korzystamy na dzień dzisiejszych. Polecam!
ileś

Re: Rozwój firmy - usługa kolokacji

Post autor: ileś »

Jeśli zamierzacie wprowadzić jakieś innowacje w swojej firmie, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj https://edoradca.pl/jak-sfinansowac-inn ... ologiczne/ . Możecie tam bowiem się dowiedzieć jak takie przdsięwzięcie sfinansować. Nie trzeba wcale w całości angażować swoich środków. Dzięki temu w razie niepowodzenia koszty będą mniejsze.
Awatar użytkownika
Krystian
Posty: 69
Rejestracja: 07 maja 2019, 13:11

Re: Rozwój firmy - usługa kolokacji

Post autor: Krystian »

Coraz modniejsze stają się rozwiązania dla firm "w chmurze". Jest to naprawdę dobra opcja - nie trzeba mieć infrastruktury u siebie, nie trzeba jej utrzymywać, dbać, zarządzać itp itd - wszystko spada na barki firmy, która świadczy takie usługi. A bazy danych w chmurze? Też jest taka opcja - zobaczcie sami, np tutaj: http://www.arubacloud.pl/database-as-a- ... racja.aspx Fajnie, że rozwiązania informatyczne ciągle się rozwijają - dzięki temu życie staje się prostsze.
Mikuś

Re: Rozwój firmy - usługa kolokacji

Post autor: Mikuś »

Ostatecznie, IaaS oferuje znaczącą przewagę konkurencyjną. Dostęp do najnowszych technologii i elastyczności w zarządzaniu zasobami IT pozwala Twojej firmie szybciej reagować na zmieniające się potrzeby rynku. Szczegóły na ten temat znajdziesz pod adresem https://leszno24.pl/pl/651_artykuly-spo ... -iaas.html i to sprawia, że Twoja firma jest bardziej konkurencyjna i gotowa na przyszłe wyzwania.
witajciewbajce

Re: Rozwój firmy - usługa kolokacji

Post autor: witajciewbajce »

Jestem ciekawa, czy wiecie, jak zmiana ładowania z typu B na typ C zmieniła świat i co to nam dało. Okazuje się, że wiele, dlatego warto sprawdzić ten https://lea-won.net/usb-c-eine-neue-ara ... ektivitat/ wpis. Możecie się zaskoczyć, jak ja. Dla mnie to niesamowita ciekawostka.
ODPOWIEDZ