renowacja podłogi - kto wykona?

Polecenia w dziedzinie usług. Najlepsze kosmetyczki, biura tłumaczeń, firmy sprzątające, fotografowie i wiele innych.
Awatar użytkownika
Bogna_82
Posty: 1
Rejestracja: 11 mar 2024, 5:53

renowacja podłogi - kto wykona?

Post autor: Bogna_82 »

Witajcie, szukam porad w zakresie renowacji podłóg drewnianych. Moja podłoga jest już stara i zniszczona, ale nie chcę jej wymieniać na nową. Szukam kogoś, kto zna się na rzeczy i potrafi przywrócić mojej podłodze dawny blask. Czy ktoś z Was miał już do czynienia z renowacją podłóg drewnianych? Może macie jakieś sprawdzone firmy lub fachowców do polecenia? Chętnie wysłucham Waszych opinii i porad. Liczę na Waszą pomoc! Z góry dziękuję i życzę miłego dnia!
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 78
Rejestracja: 26 maja 2019, 18:44

Re: renowacja podłogi - kto wykona?

Post autor: kasiunia »

Renowacja podłogi? Może najwyższy czas aby wymienić podłogę na nową? Jaką podłogę wybrać, z jakiego materiału powinna być dobrej jakości podłoga. Myślę ,że powinny was zainteresować panele hybrydowe hywood bo są piękne jak podłoga drewniana i wytrzymałe jak panele winylowe.
AndrzejP

Re: renowacja podłogi - kto wykona?

Post autor: AndrzejP »

Podlogi24.net to prawdziwy skarb dla wszystkich, którzy planują remont. Sklep oferuje nie tylko panele podłogowe, ale także wszelkiego rodzaju akcesoria potrzebne do ich montażu. Dzięki temu można zaopatrzyć się we wszystko, co niezbędne w jednym miejscu. Dodatkowo, pracownicy sklepu są bardzo pomocni i zawsze służą radą. To miejsce, które zdecydowanie warto odwiedzić, jeśli zależy nam na pięknej i trwałej podłodze.
ODPOWIEDZ