reklama dla firmy

Polecenia w dziedzinie usług. Najlepsze kosmetyczki, biura tłumaczeń, firmy sprzątające, fotografowie i wiele innych.
gość

reklama dla firmy

Post autor: gość »

Targi to zawsze dobry sposób na reklamę, bezpośredni kontakt z klientem dużo daje. Bardzo solidna firma od wykonywania stoisk reklamowych, z której usług my korzystamy to https://art-co.com.pl/ z okolic Warszawy. Bardzo dobrze się u mnie sprawdzili, stoisko wykonali fantastyczne, oryginalne i funkcjonalne, zwracało uwagę klientów.

magnolia group szczecin
Awatar użytkownika
belka
Posty: 38
Rejestracja: 20 kwie 2020, 14:18

Re: reklama dla firmy

Post autor: belka »

Tu warto postawić na działania w sieci, bo to przecież tam rozpoczynane są poszukiwania firm czy usług. Tu agencja http://emarketingmalejfirmy.pl/ poprzez techniki marketingu internetowego buduje świadomość istnienia mojej marki. Poznali moje oczekiwania i pod to ułożyli kampanię reklamową.
Awatar użytkownika
boleczka
Posty: 32
Rejestracja: 21 sie 2020, 15:38

Re: reklama dla firmy

Post autor: boleczka »

Tylko teraz targi to mało kto już organizuje przez światową pandemię. Ja jestem zdania, że dobrą formą reklamy jest ta prowadzona w sieci. Przecież tyle osób czyta opinie, sprawdza rekomendacje danych rzeczy czy usług, także warto jest podziałać właśnie w sferze internetu. Współpracowałam nawet z agencją http://brandingpersonalny.pl/ która wykonała mi kilka świetnych kampanii gdzie po dziś dzień widzę ich rezultaty.
ODPOWIEDZ