radca prawny

Polecenia w dziedzinie usług. Najlepsze kosmetyczki, biura tłumaczeń, firmy sprzątające, fotografowie i wiele innych.
Awatar użytkownika
aleks
Posty: 139
Rejestracja: 08 sty 2020, 16:47

radca prawny

Post autor: aleks »

z Lublina poszukiwany. macie dobre namiary?
Awatar użytkownika
martek
Posty: 69
Rejestracja: 10 maja 2020, 23:42

Re: radca prawny

Post autor: martek »

Gdyby z Poznania i w sprawie odszkodowań to mam namiar na świetnych radców prawnych z kancelarii Eventum. Byłam niepocieszona kiedy ubezpieczyciel wypłacił mi zbyt niskie odszkodowanie za wypadek przy pracy. Skutecznie pomogli mi się odwołać, pomogli we wszystkim. Dobrze, że się zgłosiłam do tej kancelarii.
Awatar użytkownika
marta6768
Posty: 115
Rejestracja: 18 sty 2020, 8:07

Re: radca prawny

Post autor: marta6768 »

Wydaje mi się, że kancelaria https://www.makarska-kancelaria.pl/mediacje/ jest jedną z takich, które mogą zaoferować każdemu najkorzystniejszą ofertę. Moim zdaniem pomoc radcy prawnego jest nieoceniona, a szczególnie wtedy, kiedy skorzysta się z tak profesjonalnej usługi, jaką oferuje ta kancelaria.
Awatar użytkownika
turkus
Posty: 50
Rejestracja: 07 sty 2020, 16:19

Re: radca prawny

Post autor: turkus »

Myślę, że wszystko zależy od sprawy, która nas dotyczy. Ciekawą ofertę znalazłam tu: www.zachowekpoznan.pl. Specjaliści mają doświadczenie w sprawach związanych z prawem spadkowym, testamentem. Nie jest to takie łatwe jak się wydaje. Często nie mamy odpowiedniej wiedzy w tej dziedzinie, a prawo też się przecież zmienia. Moim zdaniem warto zapoznać się z ofertą i dowiedzieć więcej na ten temat.
Awatar użytkownika
Karolinq
Posty: 26
Rejestracja: 10 cze 2020, 12:46

Re: radca prawny

Post autor: Karolinq »

Cześć kochani czy spotkaliście się kiedyś z czymś takim jak sądowy nakaz zapłaty ?? Często banki prowadzą takie postępowania w przypadku nie spłacania kredytu.. Spotkaliście się z czymś takim? Często pozwy są bezzasadne i od nich należy się odwołać. Najważniejsze aby mieć dobrego prawnika, który pomoże nam wyjść z takiej sytuacji
Awatar użytkownika
komiczka
Posty: 78
Rejestracja: 12 gru 2019, 23:42

Re: radca prawny

Post autor: komiczka »

Mi zawsze z tematami prawnymi pomaga mecenas Weglowski z Poznania. Znam go odkad prowadzil moja sprawe rozwodowa i przekonalam sie wtedy, ze to genialny specjalista, czlowiek ktory zna sie na prawie i kruczkach i potrafi je wykorzystac :)
WerkaĆŹ

Re: radca prawny

Post autor: WerkaĆŹ »

Ja ze swojej strony polecam zapoznać się z oferta firmy https://www.mediatorlex.pl/kontakt, która oferuję pomocą zadłużonym. Firma świadczy usługi windykacyjne, prowadząc mediacje między dłużnikiem a wierzycielem co skutkuję, że strony sporu mogą wywiązać się ze swoich zobowiązań.
KasiaŃ

Re: radca prawny

Post autor: KasiaŃ »

Ja jakiś czas temu korzystałam z pomocy tej kancelarii https://www.kancelariaprawnabek.pl/kontakt we Wrocławiu. Kancelarie poleciła mi moja koleżanka bo miałam problem z odszkodowaniem za przejęcie nieruchomości. Kancelaria bardzo sprawnie pomogła mi rozwiązać mój problem.
wróca

Re: radca prawny

Post autor: wróca »

Jeśli chodzi o prawnika, to ja chyba poszłabym o poradę do kancelarii Sobczak Maciejewska Zając. Ja sama tutaj byłam po poradę, doświadczenie jakim się Panie podzieliły są bardzo wartościowe. Bardzo chwale sobie takie rzeczowe i profesjonalne podejście do sprawy. To cenie w tej kancelarii.
MariannaŻ

Re: radca prawny

Post autor: MariannaŻ »

Niestety są czasem takie sytuację, że bez mediacji nic nie zrobimy....Znam parę przypadków osób, którę obstawały przy swoim i za nić nie chciały ustąpić i w takiej sytuacji moim zdaniem najlepsza jest mediacja. Ja na jednej takiej mediacji byłam i organizowali http://mediacjehermann.pl/ w Szamotułach. Mediację są bardzo pomocne bo można zrozumieć konflikt z innego punktu widzenia. Firma działa również i oferuję usługi księgowe jak i usługi kadrowo płacowe.
ODPOWIEDZ