pralnia Warszawa

Polecenia w dziedzinie usług. Najlepsze kosmetyczki, biura tłumaczeń, firmy sprzątające, fotografowie i wiele innych.
izuśD

pralnia Warszawa

Post autor: izuśD »

Jakaś porządna prania w Warszawie? Ktoś coś zna? Głównie pranie ciuchów, dywanów jakby dało sie jeszcze np kołdry było by idealnie.
paweł44

Re: pralnia Warszawa

Post autor: paweł44 »

My szukamy pralni, która na stałe będzie obsługiwała nasz hotel. Im większy zakres prania, tym lepiej.
doriśka45

Re: pralnia Warszawa

Post autor: doriśka45 »

Myślę, że z ich usług będziecie zadowoleni https://www.pralnia-warszawianka.pl/. Piorą chyba wszystko. Sama oddawałam do nich nawet dywany. Zero problemów, zawsze w terminie i oczywiście porządnie wyprane a nawet jak chcesz wyprasowane.
ArkadiuszSzczyrk

Re: pralnia Warszawa

Post autor: ArkadiuszSzczyrk »

@paweł44, gdzie macie ten hotel? Jeżeli na terenie województwa śląskiego to mogę Ci z czystym sumieniem polecić firmę Klawe Pranie: https://klawepranie.pl/. U mnie w firmie zajmują się czyszczeniem wykładziny dywanowej oraz tapicerki krzeseł i dwóch sof. Mają fajne ceny, przyjeżdżają o wyznaczonej godzinie i realizują usługi zgodnie z ustaleniami. Nie zadają zbyt dużo niepotrzebnych pytań, wiedzą co mają robić. I to mi się właśnie najbardziej podoba. Wpadają co miesiąc, robią co mają robić, wystawiają rachunek i temat zamknięty :)
Naomi

Re: pralnia Warszawa

Post autor: Naomi »

Regularne czyszczenie żelazka i deski do prasowania jest kluczowe dla efektywnego prasowania. Zanieczyszczenia na żelazku mogą powodować plamy na tkaninach. Więcej informacji na temat konserwacji i czyszczenia sprzętu do prasowania znajdziesz na stronie https://nowinyzabrzanskie.pl/jak-ulatwi ... wskazowki/ i czyste i dobrze utrzymane narzędzia to podstawa skutecznego prasowania.
ODPOWIEDZ