porady prawne online

Polecenia w dziedzinie usług. Najlepsze kosmetyczki, biura tłumaczeń, firmy sprzątające, fotografowie i wiele innych.
Awatar użytkownika
Konstancja_95
Posty: 1
Rejestracja: 25 sie 2022, 13:50

porady prawne online

Post autor: Konstancja_95 »

Komu z was zdarzyło się korzystać z porad prawnych online? Ostatnio dowiedziałam się o takiej możliwości, bo potrzebny mi był adwokat. Znalazłam super ofertę, ale nie w moim mieście, a zależało mi na skorzystaniu właśnie z niej więc zdecydowałam się na internetową poradę. Też uważacie, że to świetne rozwiązanie i daje o wiele większe możliwości? :)
danutaa

Re: porady prawne online

Post autor: danutaa »

No to ja wam powiem, że interesowałby mnie adwokat gdańsk sprawy karne i chciałabym zapytać czy tutaj nie postawić na kancelarię Cejrowski? Czy ktoś z was może ma doświadczenie z nimi? Czy faktycznie oni świadczą usługi na wysokim poziomie?
szczeraaa

Re: porady prawne online

Post autor: szczeraaa »

Moim zdaniem powierzenie przetwarzania danych osobowych giodo to ciekawa sprawa, jeśli chodzi o biznes. Warto jednak wiedzieć, że są one niesamowicie trudne to przeprowadzenia, jeśli się na tym nie zna. A są przecież placówki, które nam pomogą. To jak, warto będzie to przemyśleć? Jak Wam się wydaje?
ala393

Re: porady prawne online

Post autor: ala393 »

Nie ukrywam, że zdarza mi się sięgać po różne porady online, ale z tym w kwestii prawnej jeszcze nie miałam okazji korzystać. Kogo najczęściej wybieracie?

__
okna zgierz
ODPOWIEDZ