Pomoc przy odszkodowaniu

Polecenia w dziedzinie usług. Najlepsze kosmetyczki, biura tłumaczeń, firmy sprzątające, fotografowie i wiele innych.
Awatar użytkownika
Kwietosława1973
Posty: 1
Rejestracja: 05 sty 2021, 11:38

Pomoc przy odszkodowaniu

Post autor: Kwietosława1973 »

Witam serdecznie. Mam zamiar starać się o odszkodowanie za szkodę majątkową i doszłam do wniosku, że przyda mi się specjalistyczna pomoc. Myślicie, że wybranie się do kancelarii odszkodowawczej będzie dobrym krokiem? Wydaje mi się, że dzięki temu będę mogła liczyć na naprawdę ekspercką wiedzę. Co wy na to?
Sławomir

Re: Pomoc przy odszkodowaniu

Post autor: Sławomir »

Jeżeli uważacie, że kwota odszkodowania, którą uzyskaliście jest zbyt niska, to polecam Wam skorzystać z usług firmy AvistaPolska. Pomogli mi w moim przypadku, wszystkim sie zajęli, wystarczyło, że dostarczyłem im kilka dokumentów, a oni zajęli sie odkup odszkodowania .
Norbiś

Re: Pomoc przy odszkodowaniu

Post autor: Norbiś »

Moim zdaniem warto uderzyć do https://kancelariafenix.pl/. Mają duże doświadczenie w takich sprawach i poprowadzili też moją. Jestem zadowolony z tego jak to zrobili. Do tego działają w całym kraju, ale też mają kilka biur, więc zawsze można sie spotkać. Najważniejszy i tak jest efekt końcowy, czyli uzyskane odszkodowanie. I tutaj nie zawiedli mnie.
pawełkolański

Re: Pomoc przy odszkodowaniu

Post autor: pawełkolański »

Po niefortunnym wypadku w pracy i późniejszej kontuzji uniemożliwiającej pracę przez wiele kolejnych miesięcy uważałem, że należy mi się rekompensata, tym bardziej, że doprowadziło to do mojego późniejszego zwolnienia. Po pomoc prawną zwróciłem się do kancelarii De Iure która służy kompleksowe usługi prawne w zakresie odszkodowawczym i pomogli w uzyskaniu odpowiedniej rekompensaty. Profesjonalnie i kompleksowo, dziękuję za pomoc!
Anulaa21

Re: Pomoc przy odszkodowaniu

Post autor: Anulaa21 »

Najważniejsze to dobrze zastanowić się nad tym, co realnie mogłoby sprawdzić się w danej sytuacji. Moim zdaniem warto byłoby na pewno dowiedzieć się więcej na temat tego, co moglibyście zdziałać w sytuacji, w której pojawi się opóźnienie Waszego lotu. W takim przypadku przysługuje Wam przecież odszkodowanie aż do 600 Euro! Warto się o to postarać i poczytac na ten temat więcej na stronie https://delayfix.com/ W ten sposób będziecie w stanie uzyskać należne Wam pieniądze.
EwuśkaPL

Re: Pomoc przy odszkodowaniu

Post autor: EwuśkaPL »

@Kwietosława1973, tak. Uważam, że to dobry pomysł, aby w kwestii odzyskania należnego odszkodowania skorzystać z usług profesjonalistów. Co więcej, jestem tego najlepszym przykładem. Sama uległam wypadkowi drogowemu. Myślałam, że sprawa jest przegrana, bo nie miałam kamerki w aucie, poza tym spisaliśmy tylko notatkę ze zderzenia i później miałam problemy żeby odzyskać jakiekolwiek odszkodowanie. Zgłosiłam się do kancelarii Ex Lege Odszkodowania: https://exlege.net.pl/, której powierzyłam całościowo prowadzenie moich spraw. Udało im wynegocjować odszkodowanie o jakim w ogóle nie myślałam. Nie musiałam nic płacić im aż do momentu wynegocjowania odszkodowania na które przystałam. Umowa była od początku zrozumiała. Cały czas mogłam liczyć na wsparcie z ich strony. Tak więc polecam Ci z całego serca korzystać z usług sprawdzonych firm odszkodowawczych. Nie ma co się bać walczyć z towarzystwami ubezpieczeniowymi, zwłaszcza jak się ma za sobą dobrą kancelarię odszkodowawczą.
pwea

Re: Pomoc przy odszkodowaniu

Post autor: pwea »

Wiesz co, ja też potrzebowałam pomocy przy sprawie z odszkodowaniem. Sprawa się ciągnęła i ciągnęła, aż zmieniłam prawnika. W końcu skorzystałam z usług kancelarii prawnej Vertex Securing https://www.vertex.org.pl/odszkodowania.html z Wrocławia. Pracują tam osoby rzetelne, z ogromnym doświadczeniem, zacięte i dążące do rozwiązania sprawy na korzyść klienta. Jestem naprawdę zadowolona z jakości ich usług i ogromu pomocy, jaka od nich dostałam. Ceny mają konkurencyjne, a są niezawodni, polecam.
bellaa

Re: Pomoc przy odszkodowaniu

Post autor: bellaa »

A czy ktoś z was był internowany lub represjonowany podczas stanu wojennego w Polsce? Wiecie, że możecie starać się dzisiaj o odszkodowanie/ zadośćuczynienie za wszelkie krzywdy? W tym zakresie specjalizuje się firma https://prawopamieci.pl/odszkodowania-za-internowanie/ i śmiało możecie się do nich zgłosić.
ODPOWIEDZ