Oprogramowanie dla firmy

Polecenia w dziedzinie usług. Najlepsze kosmetyczki, biura tłumaczeń, firmy sprzątające, fotografowie i wiele innych.
Awatar użytkownika
Tola
Posty: 373
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:32

Oprogramowanie dla firmy

Post autor: Tola »

Witajcie,
z jakiego oprogramowania korzystacie w Waszych firmach? My jakiś czas temu zdecydowaliśmy się na wdrożenie nowoczesnych systemów od firmy Primesoft, o których możecie poczytać sobie na stronie http://www.primesoft.pl/ i jak na razie bardzo je sobie chwalimy. Wiele procesów w naszej firmie zachodzi teraz szybciej i sprawniej, nieco spadły nam też koszty ;) Było warto ;)
Awatar użytkownika
Zuzka9
Posty: 3
Rejestracja: 02 paź 2019, 17:46

Re: Oprogramowanie dla firmy

Post autor: Zuzka9 »

Jeżeli szukacie czegoś dla siebie, to może konsultanci technologiczni będą w stanie Wam pomóc. Z doświadczenia wiem, że prowadzenie firmy wcale nie jest takie łatwe jakby się mogło wydawać, więc każda pomoc tego rodzaju jest na wagę złota. Sama chętnie wprowadziłabym coś podobnego u siebie.
Awatar użytkownika
DanielaT
Posty: 113
Rejestracja: 17 cze 2019, 14:47

Re: Oprogramowanie dla firmy

Post autor: DanielaT »

Takie aplikacje dedykowane bardzo często są przydatne w firmie. Ja nie miałem pojęcia jak usprawnić działanie swojej firmy i zdecydowałem się na kompleksowe usługi tych ekspertów. Bardzo szybko zajęli się moim zleceniem i odpowiednio doradzili.
Na drugiego człowieka można patrzeć z góry, tylko wtedy, kiedy pomaga mu się wstać z kolan...
Awatar użytkownika
MartaWO
Posty: 64
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:19

Re: Oprogramowanie dla firmy

Post autor: MartaWO »

Ważna rzecz oczywiście i to nie tylko w tych większych firmach. Może i tu zainteresuje was propozycja od http://serwerpoczty.pl Ich rozwiązanie to system pocztowy dla firm. Ułatwi to znacznie komunikacje wewnętrzną.
Ełriede1636

Re: Oprogramowanie dla firmy

Post autor: Ełriede1636 »

TeamViewer umożliwia dostęp zdalny i kontrolowanie pulpitu komputerów i serwerów z dowolnego miejsca. Na stronie https://www.vebo.pl/team-viewer znajdziesz informacje na jego temat oraz możesz go zamówić.
Awatar użytkownika
Paulana4
Posty: 66
Rejestracja: 06 paź 2019, 9:42

Re: Oprogramowanie dla firmy

Post autor: Paulana4 »

Ktoś powinien wam doradzić co się najlepiej sprawdzi w waszym przypadku. Zobaczcie sobie tak może firmę https://www.7l.pl i ich usługi. Zajmują się IT dla biznesu kompleksowo, także konsultacjami IT
Aśka22

Re: Oprogramowanie dla firmy

Post autor: Aśka22 »

W naszym centrum medycznym mamy programy do rejestracji i tworzenia elektronicznej dokumentacji medycznej. Taka elektroniczna dokumentacja medyczna to same plusy bo lekarz ma dostęp do niej w każdym miejscu i czasie a poza tym dostęp do niej mają tylko osoby upoważnione więc nie będzie wycieku danych osobowych. Jeśli masz możliwość to zastosuje takie rozwiązania u siebie bo nie są to wielkie koszta.
Awatar użytkownika
Miralas
Posty: 28
Rejestracja: 20 mar 2020, 18:20

Re: Oprogramowanie dla firmy

Post autor: Miralas »

Różne rozwiązania do różnych firm, wiadomo że możliwości są bardzo duże, a programy, oprogramowania biznesowe elastyczne. Można spokojnie znaleźć coś odpowiedniego dla swoich wymagań, trzeba tylko znaleźć dobrych fachowców od tego typu produktów. Skuteczna praca w firmie to też bezpieczeństwo danych, łączność w firmie. Produkty ze sklepu internetowego https://www.senetic.pl/intel/intel_ssd/ ... 10_series/ w tym mega szybkie dyski SSD z pewnością się przydadzą.
Dabek

Re: Oprogramowanie dla firmy

Post autor: Dabek »

Zależy jakich rozwiązań dla swojej firmy potrzebujecie aby go jak najlepiej wykorzystać. Według mnie dla bezpieczenstwa sieci, danych i też inwentaryzacji sprzetu to tez moge polecic nVision to oprogramowanie skladajace sie z kilku modułów w jednym, które ułatwiają w tym jeszcze jest możliwość skutecznego prowadzenia inwentaryzacji, kontroli nad licencją i wykrywanie potencjalnych awarii. Sieć chodzi dobrze wiec pracownicy nie narzekają, no i tez w module smartime mamy pod kontrolą jak pracują zeby podnosic tm samym wydajnosc
katarinn

Re: Oprogramowanie dla firmy

Post autor: katarinn »

Według mnie warto tutaj zwrócić nawet na system ATOM ERP https://atomerp.pl/zastosowania , którego obsługa jest prosta i znacznie zautomatyzowana na wszystkich typowych procesach i zadaniach biznesowych. Sporo osób zauważyłam, że chwali sobie ten system, dlatego i ja chcę po nie sięgnąć.
ODPOWIEDZ