Ogrodnictwo Bielsko-Biała

Polecenia w dziedzinie usług. Najlepsze kosmetyczki, biura tłumaczeń, firmy sprzątające, fotografowie i wiele innych.
Awatar użytkownika
Emanuela1981
Posty: 1
Rejestracja: 03 lis 2020, 6:38

Ogrodnictwo Bielsko-Biała

Post autor: Emanuela1981 »

Przyznam się wam, że nigdy nie miałam ręki do roślin, a zawsze marzyłam o pięknym i zadbanym ogrodzie. Niedawno dowiedziałam się o firmie Renova, która oferuje usługi ogrodnicze i pomyślałam - czemu by nie skorzystać z ich usług? Mieliście z nimi do czynienia? Polecacie tę firmę?
Awatar użytkownika
Marek-92
Posty: 1
Rejestracja: 12 wrz 2020, 15:42

Re: Ogrodnictwo Bielsko-Biała

Post autor: Marek-92 »

Fachowcy z firmy Renova z mojego ogrodu zrobili dosłownie azyl, bo jest dokładnie taki, jaki sobie wymarzyłem. Przede wszystkim zajęli się założeniem trawnika, bo gdzieniegdzie trawy nie było w ogóle. Teraz na bieżąco sprzątają i dbają o rośliny. Prawdziwi specjaliści w swoim fachu.

x plus plus
Bożko

Re: Ogrodnictwo Bielsko-Biała

Post autor: Bożko »

W sumie ja staram się jak najbardziej samodzielnie dbać o mój ogród ale oczywiście różnego rodzaju rośliny również kupuję w odpowiednich sklepach ogrodniczych. Na ten moment jednak skupiłem się nad trawnikiem. Bardzo fajnie na stronie https://www.fachowyinstalator.pl/nawadn ... ezentowal/ opisano kwestię jak nawadniać trawnik aby nam się pięknie prezentował.
orsoł2

Re: Ogrodnictwo Bielsko-Biała

Post autor: orsoł2 »

Prace ogródkowe to moje hobby - zawsze sama robię wszystko, bo uwielbiam kwiaty - sadzenie, przesadzanie i oczywiście obserwowanie jak rosna i pieknie kwitną, to jest to co lubię najbardziej - w tym roku pogoda sprzyja bujnej roślinności ... oczywiście gdy się odpowiednio podlewa!
Awatar użytkownika
ilkan
Posty: 14
Rejestracja: 14 cze 2020, 23:13

Re: Ogrodnictwo Bielsko-Biała

Post autor: ilkan »

Jak jest ogród to kwiaty to podstawa. Tym bardziej, że teraz jest tyle odmian, nie sposób wszystkie znać. U siebie wybieram takie, żeby cały czas coś kwitło. Też dobrym wyborem były gazony ogrodowe od Jońca, zamiast donic w sumie. Są wykonane z betonu, w kilku kolorach do wyboru. Mogą stać pojedynczo, lub tworzyć ciekawe kompozycje.

opis kategorii przykład
Małach

Re: Ogrodnictwo Bielsko-Biała

Post autor: Małach »

Tak naprawdę to ja samodzielnie swój ogród cały robiłem i muszę przyznać, że bardzo jestem zadowolony z efektu jaki udało mi się osiągnąć. Całkiem niedawno również zajrzałem do sklepu https://www.podlane.pl/nawadnianie-trawnika-cat-135 gdzie kupiłem sobie niezbędne elementy do podlewania mojego trawnika.
płotka

Re: Ogrodnictwo Bielsko-Biała

Post autor: płotka »

Ja bym nie zlecała nikomu takich rzeczy bo dla mnie to czysta przyjemność. Sam zakup roślinności typu śmiałka darnowego https://florexpol.eu/trawy-ozdobne/5916 ... niowy.html i późniejsze wsadzanie oraz pielęgnacja jest ciekawym zajęciem. Po prostu lubię zajmować się ogrodem

prince of persia piaski czasu instrukcja
Gutek

Re: Ogrodnictwo Bielsko-Biała

Post autor: Gutek »

Nawadnianie to sztuka, a systemy Hunter są w tej dziedzinie jednymi z najlepszych. Aby jednak w pełni wykorzystać ich potencjał, warto wiedzieć, jak je właściwie ustawić. Właśnie przeczytałem świetny artykuł na ten temat na stronie https://www.domy-ogrody.com/jak-ustawic ... nia-hunter i myślę, że wiele osób może z niego skorzystać.
Janosik

Re: Ogrodnictwo Bielsko-Biała

Post autor: Janosik »

Przy instalacji pompy w zbiorniku na deszczówkę konieczne jest zapewnienie, aby była ona wyposażona w odpowiedni system filtracji. Dzięki temu woda będzie wolna od zanieczyszczeń, co zapewni dłuższą żywotność pompy. Szczegółowe instrukcje dotyczące montażu i odpowiedniego wyposażenia znajdziesz na https://www.budowa.org/artykuly/szczego ... deszczowke co jest kluczowe dla prawidłowego funkcjonowania systemu.
ODPOWIEDZ