nauka angielskiego

Polecenia w dziedzinie usług. Najlepsze kosmetyczki, biura tłumaczeń, firmy sprzątające, fotografowie i wiele innych.
Awatar użytkownika
kovalove
Posty: 4
Rejestracja: 31 sie 2020, 14:46

nauka angielskiego

Post autor: kovalove »

jak uczyć się angielskiego? wg mnie najlepiej w szkole języka angielskiego, która kładzie nacisk na mówienie ;)

ge money bank gorzów wlkp
łud

Re: nauka angielskiego

Post autor: łud »

Może warto poświęcić kasę na książki językowe? Jeśli chodzi o zakupy online, to ostatnio trafiłam na bardzo ciekawą księgarnię, mianowicie : https://www.taniaksiazka.pl/autor/blanka-lipinska Myślę, że warto zaopatrzyć się w książki na wakacje :) Ja uwielbiam czytać i robie to w każdej wolnej chwili, więc już nie mogę doczekać się urlopu.
Awatar użytkownika
Tola
Posty: 373
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:32

Re: nauka angielskiego

Post autor: Tola »

Bardzo fajne kursy języka angielskiego przez internet oferuje również Szkoła Językowa ProfiLingua. Z jej ofertą w tym zakresie możecie zapoznać się na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... ski/online. Polecam, jestem przekonana, że będziecie zadowoleni ;)
Awatar użytkownika
Lenka
Posty: 105
Rejestracja: 28 maja 2019, 14:36

Re: nauka angielskiego

Post autor: Lenka »

Tu https://encjo.pl/ jest dostępny język angielski w Bochni. Mają też kursy, które organizowane są online. Wszystko pod okiem doświadczonej kadry. Grupy też są zróżnicowane. Są kursy dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Także warto poszukać czegoś dla siebie.
wić

Re: nauka angielskiego

Post autor: wić »

W szkole niestety miałam tragicznych nauczycieli angielskiego, dlatego musiałam iść na kurs doszkalający. Znalazłam bardzo dobrą ofertę w szkole językowej LING Partner z Wrocławia https://www.lingpartner.pl/oferta/kursy ... gielskiego. Tam dowiedziałam się, że dobry nauczyciel, lektor, faktycznie robi różnice :). Mają tam świetną, kompetentną kadrę, kurs przyniósł ogromne rezultaty, opanowałam cały materiał całkiem szybko, zdecydowanie polecam.
Awatar użytkownika
AnnnaW
Posty: 111
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:38

Re: nauka angielskiego

Post autor: AnnnaW »

Można też i zdecydować na naukę online, obecnie jest to bardzo popularne, a i ja sama też uczyłam się tak angielskiego, Macie już sprawdzoną firmę od takich kursów? Powinniście zerknać sobie na stronkę https://jntutorpro.pl i zobaczcie jakie kursy proponują w tym miejscu.
Awatar użytkownika
martek
Posty: 69
Rejestracja: 10 maja 2020, 23:42

Re: nauka angielskiego

Post autor: martek »

Taki sobie postawiłam cel, że i ja się języka angielskiego nauczę. Motywację mam dużą, wycieczka zagraniczna. W dzień czy dwa się nie nauczę, ale będę systematycznie pracować. Zwroty przydatne w restauracji dzięki tej lekcji na https://youtu.be/WmpfyRVFtuE mam opanowane. Szybko poszło, super poprowadzona lekcja. Tak prosto wszystko wytłumaczone :)
Awatar użytkownika
betere
Posty: 79
Rejestracja: 25 paź 2019, 20:34

Re: nauka angielskiego

Post autor: betere »

Bez wątpienia w dzisiejszych czasach nauka angielskiego jest bardzo ważna i najlepiej zacząć już od dziecka. Przedszkole czy szkoła nie wystarczą, warto także uczyć się dodatkowo.W artykule https://wiadomosci-lodz.pl/szkola-jezyk ... rze,27232/ znajdziecie porady odnośnie tego czym kierować się podczas wyboru szkoły językowej
tuśka

Re: nauka angielskiego

Post autor: tuśka »

Angielskiego można się nauczyć bez problemu nauczyć się online, wystarczy wybrać dobry kurs. Ja na przykład bardzo polecam speakingo, tutaj można poczytać jak on 'działa' - https://speakingo.com/jak-wyglada-nauka ... speakingo/ bardzo fajna sprawa, szczególnie że nauka odbywa się poprzez rozmowę.
Awatar użytkownika
MartaWO
Posty: 64
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:19

Re: nauka angielskiego

Post autor: MartaWO »

U mnie może nie jest jakoś bardzo dobrze z tym, no ale przynajmniej mojemu synkowi chce zagwarantować większe możliwości i już od samego przedszkola zapisać go do przedszkola z angielskim. Mam już te z polecenia, z Warszawy. Te Vizja Wawer to będzie nasz wybór i to już za rok.
Myśia

Re: nauka angielskiego

Post autor: Myśia »

Nauka języka angielskiego powinna być zaczęta jak najwcześniej. Moim zdaniem, powinno się zacząć już w wieku przedszkolnym. Dlatego jeśli szukacie językowego przedszkola w Warszawie, to polecam ich - https://www.fiqmiku.pl/. W ich przedszkolu zajęcia z angielskiego prowadzą wykwalifikowani, profesjonalni lektorzy szkoły językowej Olton.
ODPOWIEDZ