Monitoring w firmie

Polecenia w dziedzinie usług. Najlepsze kosmetyczki, biura tłumaczeń, firmy sprzątające, fotografowie i wiele innych.
bleneś

Monitoring w firmie

Post autor: bleneś »

Słuchajcie, czy w niewielkiej firmie warto instalować monitoring? Macie u siebie takie urządzenia i podpisaną umowę z agencją ochroniarską? Ja myślę monitoring w firmie jest potrzebny i planuję skontaktować się z SaippSecurity.
nić

Re: Monitoring w firmie

Post autor: nić »

Sami się dosyć długo zastanawialiśmy nad tym jak zabezpieczyć nasza firmę, jakiego systemu alarmowego użyć i w końcu skorzystaliśmy z usług agencji ochrony OCHRONA-GOT z Warszawy https://ochrona-got.pl/monitoring-wizualny. Mamy od nich właśnie monitoring wizyjny, jest to bardzo wygodne i przede wszystkim skuteczne rozwiązanie, a to także dlatego, że ta agencja jest po prostu rzetelna. W dobrej cenie mamy kompleksową ochronę, polecam.
Awatar użytkownika
Marcellus
Posty: 123
Rejestracja: 27 wrz 2019, 10:07

Re: Monitoring w firmie

Post autor: Marcellus »

Według mnie tego typu kamery mogą się okazać strzałem w dziesiątkę. Ochrona przed różnego rodzaju złodziejami to coś, czego nie powinno się bagatelizować. Na stronie https://sklep-seko.pl/ można znaleźć szeroki wybór kamer i monitoringu który idealnie sprawdzi się w waszej firmie.
Tuż

Re: Monitoring w firmie

Post autor: Tuż »

Niestety czasami bez ochrony się nie obejdzie, a ja nawet jestem zwolenniczką współpracy z firmą ochroniarską OMEGA SECURITY. Zdecydowanie odstrasza to nieodpowiednich ludzi i zapobiega niechcianym sytuacjom. Z ochroną na pewno poczujesz się pewniej. Daj znać, co o nich uważasz
świr

Re: Monitoring w firmie

Post autor: świr »

bleneś pisze: ↑21 lis 2020, 11:23 Słuchajcie, czy w niewielkiej firmie warto instalować monitoring? Macie u siebie takie urządzenia i podpisaną umowę z agencją ochroniarską?


Zalozenie w firmie nie jest tanie dlatego zamiast tego zdecydowalem sie na montaz samodzielnie kupionego zestawu kamer z lanberga. Proste zalozenie, ladny obraz i cena okolo tysiaca
Mirekć456

Re: Monitoring w firmie

Post autor: Mirekć456 »

Jeżeli jesteśmy w temacie monitoringu i ochrony w firmie to polecam zapoznać się z oferta tej agencji Argus http://argusochrona.com.pl/kontakt/. Ja polecam agencję bo mają bardzo dobre ceny, zatrudniają tylko wykwalifikowanych ludzi a to jest bardzo ważne.
marzeńka

Re: Monitoring w firmie

Post autor: marzeńka »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań : https://coolklima.pl/
norik

Re: Monitoring w firmie

Post autor: norik »

Monitoring w firmie to coś, bez czego nie moglibyśmy się obejść. Korzystamy u siebie z monitoringu wizyjnego, który jest prowadzony przez agencję ochrony BEST SECURITY http://best-security.pl/ochrona/ z Warszawy. Oni mają szeroki zakres usług, obsługują nas komiksowo. Nawiązanie z nimi kontaktu było proste i jesteśmy zadowoleni z naszej współpracy. Cenowo wychodzi to korzystnie, firma jest skuteczna, to specjaliści w swojej dziedzinie, którym opłaca się zaufać.
sdsz

Re: Monitoring w firmie

Post autor: sdsz »

Mamy ochronę elektroniczną, w tym są instalacje systemów CCTV i systemów alarmowych. Nimi zajęła się u nas agencja ochrony GOT https://ochrona-got.pl/ochrona-elektroniczna z Warszawy. To doświadczeni specjaliści, którzy doskonale znają się na wykonywanej pracy, profesjonalnie nam doradzili, jakie systemy sprawdzą się nam najlepiej i je odpowiednio zamontowali. To wszystko poszło im naprawdę sprawnie, a nam również zależało na czasie. Mieliśmy z nimi bardzo dobry kontakt, go godna polecenia firma.
grzegorzpodorzyński

Re: Monitoring w firmie

Post autor: grzegorzpodorzyński »

bleneś pisze: 21 lis 2020, 11:23 Słuchajcie, czy w niewielkiej firmie warto instalować monitoring? Macie u siebie takie urządzenia i podpisaną umowę z agencją ochroniarską? Ja myślę monitoring w firmie jest potrzebny i planuję skontaktować się z SaippSecurity.
A jaki jest profil twojej działalności? Ja borykałem się z dużą ilością skradzionego towaru i to było głównym powodem zamontowania monitoringu... Znajomy polecił mi firmę Audioart która jemu robiła podobną instalację i znają się na rzeczy. Dobrali odpowiednie kamery, zajęli się montażem i kalibracją sprzętu tak że po zakończonej pracy monitoring był już gotowy do pracy. Profesjonalna firma.
ODPOWIEDZ