Ładne meble

Polecenia w dziedzinie usług. Najlepsze kosmetyczki, biura tłumaczeń, firmy sprzątające, fotografowie i wiele innych.
Żaneta

Ładne meble

Post autor: Żaneta »

W każdym salonie wygodna kanapa czy też narożnik to podstawa. W końcu to miejsce odpoczynku dla całej rodziny. Tutaj www.edinos.pl możecie zerknąć sobie na meble tapicerowane, u nich wybór duży. Ponadto kilka obrazów, ładna lampa i nowoczesny salon juz urządzony.
Pauliśśka

Re: Ładne meble

Post autor: Pauliśśka »

Jestem z siebie dumna, ponieważ udało mi się znaleźć meble ładne, a przy tym niedrogie. Przeszukałam połowę internetu. Przynajmniej tak mówi mój mąż. Mogę się z wami podzielić tym moim udanym znaleziskiem. Mam na myśli sklep Akord https://sklep.akord.net.pl/. My akurat zamawialiśmy meble do sypialni, ale do innych pomieszczeń również mają ;)
andżelika1

Re: Ładne meble

Post autor: andżelika1 »

Na pewno trzeba zadbać o to, aby meble prezentowały się oryginalnie. Co powiecie na przykład na takie narożniki z zagłówkami: https://meblostrefa.pl/pl/c/Narozniki-z-zaglowkami/73 ? Moim zdaniem prezentują się bardzo ciekawie. Chętnie kupiłabym taki narożnik do mojego salonu.
wróżka

Re: Ładne meble

Post autor: wróżka »

Taki antyk meble można również znaleźć w serwisie ogłoszeniowym Pokato.pl. Ogólnie po stronie bardzo łatwo się poruszać, ponieważ jest przejrzysta i prosta w obsłudze A same ogłoszenia można tam wystawiać za darmo, więc to ogromne ułatwienie dla osób, które chciałyby się pozbyć niepotrzebnych mebli z domu.
ODPOWIEDZ